Російські війська протягом минулої доби обстріляли Харків та 17 населених пунктів області. Внаслідок ударів постраждали 23 людини. Серед поранених — двоє дітей.

У місті Ізюм постраждали 14 людей. Серед них дівчатка 11 та 16 років.

У Харкові поранення отримав 50-річний чоловік. Гостру реакцію на стрес зафіксували у жінок 43 і 80 років та у 36-річного чоловіка.

У селі Водяне Вільхуватської громади поранені чоловіки 45, 54 та 79 років.

У Дергачах поранений 53-річний чоловік. На трасі між Дергачами та Золочевом — 55-річний чоловік.

БпЛА атакували Основ’янський і Холодногірський райони Харкова.

Зброя окупантів і пошкоджені об’єкти

Для ударів застосовували:

  • дві ракети;
  • три БпЛА типу «Молнія»;
  • дев’ять FPV-дронів;
  • 57 БпЛА, тип яких встановлюється.

У Харкові пошкоджено цивільне підприємство, шість приватних будинків, п’ять автомобілів та ангар.

У Богодухівському районі постраждали АЗС, електромережі, приватний будинок і магазин у селищі Золочів.

В Ізюмському районі пошкоджено два склади, три комбайни, трактор і автомобіль у селі Петрівське. У самому Ізюмі — багатоквартирний будинок, 93 приватні будинки, п’ять господарчих споруд, два гаражі та два автомобілі.

У Харківському районі пошкоджено приватний будинок у селищі Слатине та автомобіль у Дергачах.

У Лозівському районі постраждали адмінбудівля в селі Берестове та поле соняшника в селі Новоукраїнка.

У Чугуївському районі пошкоджено господарчу споруду в місті Чугуїв.

23 серпня війська РФ вдарили по селищу Лужок Малоданилівської громади. Тоді загинули двоє місцевих жителів і троє працівників екстрених служб.