Фотогалерея салон на оболони 24

◄ Вернуться к галерее
24 из 27
 фото 24

Компании фотогалереи

7 комментариев к галерее "Фотогалерея салон на оболони"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Настолько разные стили, цвета и формы, что каждая девушка сможет выбрать себе желаемое. А если потенциальные клиенты и не знают что они хотят, специалисты смогут посоветовать и дать актуальные советы.
 • 0
  Таке розмаїття зачісок, стилів та кольорів! Майстерні руки професіоналів дарують ідеальні образи волоссю і дітей, і дорослих. Гарна літня святкова укладка на фото 23.
 • 0
  Работы мастеров салона красоты "NR-style" креативность, что причёски, что маникюр. Детские причёски понравились больше всего, девочки правда выглядят взрослеет.
 • 0
  Працівники салону звісно великі молодці, і серед величезної кількості фото я визначила для себе кілька найкращих робіт, як серед послуг манікюру, так і серед перукарських послуг, таких як фарбування, ламінування волосся та зачіски.
 • 0
  Работы мастеров просто супер классные. На каждом фото видно профессионала. Самым заметным конечно, есть детская стрижка человека-паука. Такими стрижками в течение целого лета увлекались ребята. Вот так зайдешь во двор а там целая компашка с одинаковыми стрижками.
 • 0
  Гарні фото прекрасних креативних робіт. Представлені жіночі зачіски не лише гарні та вишукані, а й скаріше всього авторські. Стрижка для хлопчиків сподобається кожному босяку. Мій довно таку просить але в школу забороняють у нас таке. Але ось не розумію навіщо дівчаткам в такому віці портити волосся?? Гарно але ж навіщо??
 • 0
  Прекрасні фото, чудові роботи майстрів у різних напрямках косметології, одразу видно, що майстри у цьому салоні найкращі. Мені найбільше сподобалися послуги перукарів, і фото зі стрижками просто чудові. Особливо дитячі, дуже модні та стильні, зокрема оцінять хлопчаки.