Посчитать банкет

(068)073-98-65

Обратный звонок

Ресторан Prynada Ukranian Cafe

Адрес: Киев, Оболонь, проспект Героев Сталинграда 24
Работает:
Пс- Чт 11:00 – 01:00. Пт, Сб 11:00 – 03:00, Вс 11.00: 02:00

Концепція:

Prynada Ukrainian Cafe — втілення всього найсмачнішого, стильного і красивого, що є в сучасній Україні. Без кумівського гумору і «шароварів», без червоних маків та жупанів, проте з культурою, інтелігентною гостинністю і новим поглядом на старі традиції.

Prynada Ukrainian Cafe — український ресторан для сучасних українців.

 

zal1.jpgДо нас приходять ті, хто стежить за модою і актуальними тенденціями, кому подобається космополітична атмосфера і відчуття ритму великого міста. У Prynada Ukrainian Cafe люди пізнають нову Україну — молоду, амбіційну, відкриту до світу.

В Prynada Ukrainian Cafe грає сучасна українська музика. Якісна, самобутня. Така, що кожен з нас може поставити іноземцю і з гордістю сказати: «Це наше!». Наша музика — це музика української молоді. Це Онука і Дорн, це Джамала і Піанобой. Це може бути навіть Іво Бобул, але в яскравій та іронічній обробці.

На сьогоднішній день, для відвідувачів відкрито 2 зали - «Петриківка» та «Вишиванка». В теплу пору року працює Літня тераса, з якої відкривається панорамний вид на Оболонь, а ввечері можна помилуватися чарівним заходом сонця.

В залі «Петриківка» можна прийняти 70 осіб в банкетному форматі та 100 осіб у форматі фуршет.

В залі «Вишиванка» можна провести банкет на 40 осіб, фуршет – 70 осіб.

Щоденно заклад працює з 11.00 години ранку до 00.00 години у будні, і до 02.00 години у п’ятницю і суботу.

Музичний супровід у «Prynada Ukrainian Cafe» приємно здивує – протягом дня грають українські композиції, як нові так і народні у сучасній лаунжевій обробці. По пятницям і суботам с 19.00 вечора ми пропонуємо послухати живу музику – кожного тижня різні артисти, чи то прекрасна вокалістка, чи то музично-інструментальний гурт. А с 21.00 години грає DJ, наш резидент, сучасні українські хіти у ритмічних реміксах, у сучасних, популярних стилях.

Кожну неділю, запрошуємо малечу з батьками на дитячі майстер-класи! Кожного тижня проходить новий майстер клас. Проведіть сімейний день весело, гамірно та в атмосфері гостинності родини «Prynada Ukrainian Cafe».

Також «Prynada Ukrainian Cafe» проводить літературно-вокальні вечори, після вже двох таких вдалих вечорів, однозначно не будемо зволікати з наступним. Тематика та дата проведення буде оголошена після Нового Року. Всіх небайдужих до розвитку та популяризації української поезії, літератури та культури в цілому – радо запрошуємо до нас на такі тематичні заходи.

 


Зал5Вишиванка1.jpg


Про кухню:Prynada Ukrainian Cafe — ресторан актуальної української кухні. Існує величезна кількість іноземних страв, які вже давно можна вважати традиційними для українців. Яскравий приклад — японські суші або італійська паста. Мабуть, кияни їдять їх не менше, ніж жителі Токіо або Риму. Хто скаже, що вони «не наші»?

Таким чином, ми говоримо, що в Prynada Ukrainian Cafe готують страви, актуальні для сучасного українця, адаптовані під його смак і спосіб життя.

У нашому ресторані гості можуть дізнатися багато нового про українську кухню, її традиції та особливості, але при цьому не обмежуватися тільки нею.

Смачна пропозиція для дітей та дорослих - читайте, приходьте і замовляйте! 


ЗалПетриківка.jpgПро інтер’єр:Дизайн інтер’єру розроблено молодими українськими дизайнерами в концепції city folk. Це поєднання найактуальніших інтер’єрних рішень з традиційним уявленням про український стиль.

Центральним елементом інтер’єру є петриківський розпис (петриківка) — намальований за всіма правилами без попередньо накресленого контуру і вимірювальних інструментів. Петриківський розпис — єдина форма культурної спадщини України, що потрапила до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.Про персонал:Офіціантів і барменів Prynada Ukrainian Cafe можна описати одним словом — яскраві. У нас працюють красиві, розумні, харизматичні люди не тому що вони краще продають. Інтелігентність, доброзичливість і щира турбота про гостей — три головні якості всіх співробітників Prynada Ukrainian Cafe.

МЕНЮ КУХНИ

ПОСТНОЕ МЕНЮ

МЕНЮ БАР

СПЕЦПРЕДЛОЖЕНИЯ 


Ми не обслуговуємо — ми піклуємося. Ми не працюємо, а приймаємо гостей в своєму будинку.

перейти на сайт

Статьи

Услуги ресторана Prynada Ukranian Cafe:

  • Банкетный зал

Отзывы

Добавить отзыв
Рекомендую заведение для того, чтобы:

Ресторан Prynada Ukranian Cafe - информацию об этом ресторане: Prynada Ukranian Cafe вы можете найти на портале IZUM.ua. Для того, чтобы составить полное и целосное представление о заведении, для вас написано полное описание ресторана Prynada Ukranian Cafe: перечень услуг и режим работы ресторана, акции и скидки, актуальные цены на блюда, фотографии, контакты, адрес ресторана Prynada Ukranian Cafe, а так же другая полезная информация. На портале вы можете заказать столик, нажав на кнопку или посчитать стоимость банкета. Это значительно упростит вам задачу найти подходящий ресторан, а так же секономит много времени. Так что не тратьте силы и время зря, ведь вся необходимая информация о Prynada Ukranian Cafe расположена здесь.

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html