10 самых полезных продуктов в мире (фото) 3

◄ Вернуться к галерее
3 из 11
10 самых полезных продуктов в мире (фото) фото 3
10 самых полезных продуктов в мире (фото)
Рубрика:  рестораны

Если ежедневно вы будете употреблять в пищу хотя бы один из вышеперечисленных продуктов, то навсегда забудете о проблемах со здоровьем!

6 комментариев к галерее "10 самых полезных продуктов в мире (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Майже всі овочі та фрукти корисні, це знають всі. Особливо, якщо вживати їх в міру. І якості часнику давно вже не новина. Але от про бобові, як корисний продукт, що може замінити м'ясо та інші джерела білку, дізналась не так давно. А, знайшовши цікаві рецепти - це ще й може бути смачно!
 • 0
  Ну круто вообще, вот только бы это оказалось правдой, то я бы полгода употреблял огурцы а полгода бананы, например. Вот только интересно как же определили рейтинг этих полезных продуктов. Я ем все кроме брокколи, поэтому проведу такой эксперимент попробую питаться по этой схеме.
 • 0
  Цілком погоджуюсь у тій частині, що ці 10 продуктів харчування є дуже корисними.А на скільки саме я не знаю, можливо є ще корисніші. Найголовніше що вони сповнені вітамінів і їх можна вживати не обмежену кількість, і тоді легше буде входити в осінній раціон харчування, а потім в зимово-весняний період взагалі можна уникнути авітамінозу.
 • 0
  Нужно конечно для организма получать массу полезных веществ, но многие продукты обладают полезными свойствами именно в период поры естесственнного созревания, когда они созревают в натуральной среде.
 • 0
  Дуже хочу вірити у те, що якщо щодня з'їдати хоча б один із вищеперелічених фруктів чи овочів, то можна назавжди забути про хвороби. І,хоч у цих продуктах є багато вітамінів та мінералів, та все ж позбутися хворіб вони не допоможуть, а лише нададуть організму здорове  збалансоване харчування.
 • +1
  Гречка самый нужный продукт диетический и очень вкусный