Посчитать банкет

(068)073-98-65

Обратный звонок

ресторан На-Децу-До-Газди (Закарпатська колиба)

Адрес: Киев, Политехнический институт, улица Ванды Василевской, 12/6
Другие заведения
L'KAFA CAFE lounge на Борщаговке

Киев, Борщаговка, улица Якуба Коласа, 25а

Вилла Вита

Киев, Академгородок, улица не указана, метро Теремки, близко от КП шоссе Киев-Одесса

Чайхона Базар

Киев, Дарница, улица Анны Ахматовой, 44а

L'KAFA CAFE на бульваре Леси Украинки

Киев, Печерск, бульвар Леси Украинки, 2

Мисливський двір / Myslyvskyj Dvir

Киев, Дарница, улица Славгородская, 49

Русь

Киев, Печерск, улица Госпитальная, 4, гостиница "Русь"

Чайхона Базар

Киев, Соломенка, проспект Воздухофлотский, 52

ЧОРНЕ ПОРОСЯ / Черный Поросенок

Киев, Центр, улица Большая Житомирская, 8/14

показать на общей карте

Отзывы

lilee87 02 января 2016, 14:02 #
+2
Доброго дня і з новим роком! Надіюсь хоч у Вас він розпочався весело, бо в колибі що на Полярні, було дуже не весело. Недавно, перед новим роком мене запросили на день народження. Хоч не люблю жирну украіінську кухню, мені сподобалося. Музика найкраще де би я не відпочивала. Молодий хлопець відчував гостей, викладався на повну і я влюбилася в цей голос.... Талант!!!! Адміністратор пообіцяла, що на новий рік також буде весело. І я купилася.... Дурна, не могла подумати , що музика буде іншою... Було скучно, дешево і ніяк... Адміністратор коли нас побачила, то сховала очі, бо сама розуміла, що свято ніяке... В них у самих не було святкового настрою. А тоді на дні народженні, всі усміхалися, дівчата підспівували собі, амосфера була гарною... Звертаюся до керівника, думайте головою, якщо беретеся за свято, то робіть так, ніби самі відпочиваєте. Новий рік вам вдалося зіпсувати...
Lana29 09 мая 2014, 23:40 #
+3
20.04.2014р. з чоловіком відвідали даний заклад - по вул. Полярній 19А. Дуже розчарована - сама із Західної України і тому спеціально вибрала такий заклад. Один із моментів - офіціант Андрій одразу забрав меню: - "тому, що в нас не вистачає меню", хоча в той час відвідувачів не було багато - 2-3 столики в залі і 2-3 столики в ін. залі, В мене склалось таке враження, що він напевно не розуміє, де працює, тому що навіть незнає, що таке колиба, вишиванка і заледве пригадав, що таке "на децу". Коли чоловік сказав, що якби він трохи краще розумів де працює, то і робота в нього складалась б набагато краще, офіціант розцінив це напевно як образу і покликав адміністратора - Ларису Миколаївну. Дана пані обіперши руки на стіл гаряче нас переконувала, що "во всех ресторанах так заведено - после заказа меню забирают, если вам будет нужно - меню подадут столько раз, сколько вы попросите". Коли я сказала, що в мене таке зауваження-побажання: - щоб працівники знали хоч трохи специфіку закладу в якому працюють, адміністратор Лариса Миколаївна почало емоційно мене переконувати, що навіть в Чехії і в Німеччині знають, що таке колиба. Проте навіть сама так і не змогла дати відповідь, а ткнула пальцем в буклет і сказала - "Читайте!", після чого обернулась і пішла, навіть не сказавши елементарного "До побачення", про "Дякую за замовлення. Заходьте ще!" звичайно, що і мови не може бути . Настільки поганого і хамського відношення до мене як до клієнта, я не пригадую навіть в дешевих кафе куди заходили студентами. Дуже прикро, що такі люди працюють в такому ресторані, від якого очікуєш домашнього свята, а тебе зустрічають як непроханого гостя, який незрозуміло чого прийшов і тільки думають як пошвидше його позбутись. Хотілося б побажати власникам, щоб вони вкладали не тільки в сам заклад, але і в навчання обслуговуючого персоналу, які своє поведінкою зіпсували все.
anysia 13 ноября 2013, 12:40 #
Праздновали День рождения, была хорошая компания поэтому недочеты не испортили настроения, а они были: выход блюд был меньше указанного при заказе, заказали выпивку на баре и сразу оплатили, но ее тоже внесли в счет, единственное что очень понравилось это вино их собственного производства.
Lazy_g 02 октября 2013, 18:09 #
Мой любимейший ресторанчик. В нем кухня просто потрясающе домашняя, а еще она - яркий представитель закарпатской кухни: деруны, кнедлики, печЕни, колбаски, борщики и прочее. Периодически заказываем еду с собой. Официанты всегда попадались хорошие, тараканов не видела. Советую ресторанчик.
jaan 01 ноября 2011, 14:29 #
Добавлю, что я была в ресторане на Ванды Василевской.
jaan 01 ноября 2011, 14:26 #
Иногда посещаю этот ресторанчик. Кухня очень хорошая, вкусная. Беру всегда разные блюда и все вкусно. Цены вменяемые. Но после вчерашнего я для себя сделала вывод, что больше туда не пойду. Во время ужина по столу пробежало 2 таракана!!!!!! Это уже конечно нонсенс для ресторана! Тем более, что мы сидели на терассе и там холодно...но все равно тараканы в присутствии людей ходуном ходят... Было очень неприятно. Аппетит испорчен, хотя кухня и блюда вкусные. Не рекомендую уже это заведение. Если бы не моя подруга, то 100% накатала бы жалобу у них...но подруга удержала.

ресторан На-Децу-До-Газди (Закарпатська колиба) - информацию об этом ресторане: На-Децу-До-Газди (Закарпатська колиба) вы можете найти на портале IZUM.ua. Для того, чтобы составить полное и целосное представление о заведении, для вас написано полное описание ресторана На-Децу-До-Газди (Закарпатська колиба): перечень услуг и режим работы ресторана, акции и скидки, актуальные цены на блюда, фотографии, контакты, адрес ресторана На-Децу-До-Газди (Закарпатська колиба), а так же другая полезная информация. На портале вы можете заказать столик, нажав на кнопку или посчитать стоимость банкета. Это значительно упростит вам задачу найти подходящий ресторан, а так же секономит много времени. Так что не тратьте силы и время зря, ведь вся необходимая информация о На-Децу-До-Газди (Закарпатська колиба) расположена здесь.

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html