Посчитать банкет

(068)073-98-65

Обратный звонок

L’Kafa Group: 20 років успіху!

Міжнародний ресторанний холдинг L’Kafa  Group відсвяткував своє 20-річчя. Лідери ресторанного бізнесу в Україні та за її межами, відомі своїми брендами: «Чайхона Базар», L’Kafa Café, Silvio D’Italia, Just  Beer Bar та ін., гучно підвели підсумки плідної праці.

_MG_3979.jpg

Під час церемонії нагородження кращі працівники були відзначені Національними дипломами в рамках  премій «Зірка Якості», «Вибір України», «Лідер року». А також ексклюзивними  орденами «За розбудову компанії», іменними нагородами «За вагомий внесок в розвиток компанії» та  «За патріотизм і відданість».

_MG_3614.jpg


Традиційно святкування не обійшлося без зірок, які запалювали вечір.  Заслужений артист України Олег Шак, співачка, переможниця вокального конкурсу «Vоice of Astana» - Тетяна Доканіна, співак та композитор Олексій Сагаловський, співак, учасник шоу «Голос країни 9» Сергій Костецький, співачка  Анна Добриднєва, шоумен  Big Boss, дует  Rico Macho та гурт «Поющие трусы» створювали чудовий настрій.     
L’Kafa  Group славиться професіоналізмом, сильним командним духом та сімейною атмосферою всередині колективу.

_MG_4320.jpg


Президент компанії Усама Кафа зазначив, що 20 років це тільки початок великих звершень. Компанія націлена на активний розвиток в Україні та за кордоном, в цьому році пообіцяли порадувати своїх гостей абсолютно новим брендом, який на сьогодні не має аналогів в Україні.
Отож, всі шанувальники мережі L’Kafa Group зовсім скоро зможуть відчути розвиток компанії на смак!

_MG_4724.jpg

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html