Посчитать банкет

(068)073-98-65

Обратный звонок

Cinema Birthday Party - L'Kafa Cafe на Героїв Сталінграда вже 5 років!

_MG_2119.jpg
29 вересня ресторан L'Kafa Cafe на Героїв Сталінграда, 27 став "дорослим" та відсвяткував перший ювілей - 5 років!
 
Тематикою вечірки було обрано чорно-біле кіно. Ресторан був прикрашений у чорно-білих тонах, персонал та гості також дотримались класичних кольорів у своїх вбраннях. На окрему увагу заслуговує фотозона - цікава, нестандартна, з фотографіями, наче кіноплівка, на яких були зображені найяскравіші моменти ресторану L'Kafa Cafe на Героїв Сталінграда, 27 за всі 5 років.
66644.jpg
 
Гостей розважав Мім – Чарлі Чаплін, а також дарував веселий настрій художник-шаржист, котрий подарував десятки веселих карикатур гостям.
 
Яскравих емоцій додав і виступ молодого інтернаціонального гурту з українським корінням, який вже встиг заявити про себе в Європі і побувати в топах зарубіжних музичних чартів - ТАNA band.
_MG_2334.jpg
 
Та який же День Народження без подарунків? На святі були розіграні сертифікати на послуги: Стоматологічна клініка "Тотал Дентал", Медичний центр Олега Колібаби та та Мережа студій масажу з використанням технології LPG BODY.
 
Смачний торт від власної кондитерської "PUDRA" став солодким подарунком наприкінці офіційної частини, а далі були танці та караоке до світанку.
_MG_2642.jpg
Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html