Посчитать банкет

(068)073-98-65

Обратный звонок

 

29.04.2019 - 31.05.2019

Усама Кафа -  МЕЦЕНАТ 2019 РОКУ! Опубликовано: 28.04.19 в 23:24

Рейтинг: 8. Проголосовало 38 человек
Место проведения: Караоке L'KAFA CAFE
Я приму участие

Відомий український ресторатор, успішний бізнесмен, благодійний діяч, президент міжнародного ресторанного холдингу L’KAFA GROUP, двічі переможець головної національної премії країни «Людина року» у номінації «Лідер ресторанного бізнесу»,  володар титулу «Лицар Вітчизни» - Усама Кафа отримав одну із найголовніших премій за благодійність – Меценат року за підтримки XIII Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні», заснованого Оленою Піддубною та спрямованого на підтримку талановитих дітей-сиріт.


Церемонія нагородження відбулася 23 квітня в Національній Опері України ім. Т.Г. Шевченка.
Проект спрямований на створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт у соціумі, подальшого розвитку здібностей, талантів та визначення життєвих пріоритетів.

 _MG_4236.jpg

 

Міністерство соціальної політики відібрало на конкурсній основі з усіх регіонів України 35 найталановитіших дітей віком 12 - 16 років у напрямках «Освіта», «Культура», «Спорт».

Переможцям вручено сертифікати на здобуття освіти, а також на поїздки в Європу, путівки на відпочинок у дитячих центрах України та Європи. Окрім того, учасники отримали цінні подарунки, оплату навчання, фінансову підтримку та багато іншого.

 

У рамках фестивалю Міжнародний благодійний фонд «Щасливі долоні» заснував почесний знак «МЕЦЕНАТ РОКУ». Ексклюзивна нагорода вручається меценатам, видатним діячам, політикам, успішним бізнесменам, банкірам.

Свого часу почесним знаком були нагороджені:

Людмила Русаліна - президент групи компаній «Петрус»;

Петро Порошенко - голова Наглядової ради Нацбанку України (2007-2012);

Марина Порошенко - директор благодійного фонду Петра Порошенка;

Павло Климець - президент компаній «Рrime», «Олімп»;

Ігор Баленко - голова Наглядової ради ЗАТ «Фуршет»;

Іван Рішняк - «Меценат Миру», глава ДАК «Хліб України» (1999-2002);

Григол Катамадзе - посол Грузії в Україні (2000-2013).

 

У цей день зібралися підтримати дітей, виступити та вручити нагороди переможцям українські зірки шоу-бізнесу, спортсмени та бізнесмени: Злата Огневич, Олександр Пономарьов, Оля Цибульська, Анна Трінчер, Аїда Ніколайчук, Влад Ситник, Олександр Злотник, Інна Осипенко-Радомська та багато інших.  


Следите за событиями Киева? Подпишитесь на рассылку IZUM.ua!
Комментарии к событию "Усама Кафа -  МЕЦЕНАТ 2019 РОКУ!"
Добавить комментарий

 

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html