Прем‘єра! Автор та виконавиця Аня Нілова презентувала кліп «С тобой» (ВІДЕО) Опубликовано: 20.12.19 в 11:37


Автор і виконавиця Аня Нілова презентувала емоційну відео роботу «С тобой», яку можна назвати у багатьох моментах автобіографічною. 

 

У новому кліпі Нілова постала в ролі людини, яка бореться з негативними емоціями та у фіналі вони змінюються на позитивні. Люди, які з‘являються в кліпі, за словами Ані, уособлюють її переживання та внутрішній стан у цілому.

 Nilova_cover.jpg

 

Ці емоції знайомі багатьом людям. До речі, актори, що літають у повітрі, які зіграли одні з головних ролей у відеороботі, провели кілька годин у підвішеному стані на тросах, під стелею, заввишки 12 метрів. Також співачка сильно змерзла, адже кліп знімався за мінусової температури, вночі. А в одній зі сцен лив дощ... та Нілова зізнається, що результат був вартий цього.

 

«Все вийшло так, як я і задумувала. Для передачі атмосфери ми обрали освітлення в низькому ключі, високий контраст і домінування тіней та силуетів у кадрі. Поштовхом до створення відеороботи стали кліпи британського рок-гурту Radiohead. Ще для нас було важливо передати «трушність», тому ми вирішили показати в кадрі живе виконання, з музикантами. Дивіться мій новий кліп «С тобой» і коментуйте, мені цікаво почути вашу думку» -  розповіла Аня Нілова.

 

Дивіться прем'єру кліпу Ані Нілової «С тобой» 

 

Зйомки відео пройшли в приміщенні цеху занедбаного заводу, в рідному місті Нілової. Здійснити все задумане виконавиці допомогли хороші приятелі з «Have a Taste Production» - Олексій Халайджі та Андрій Канцидайло.