Людина світла – Руслана заспівала заради розвитку сонячної енергії в Україні Опубликовано: 23.06.18 в 16:06


Зірки та суспільні діячі, компанії та сервіси, задіяні в сонячній індустрії, експертне співтовариство і громадяни,  готові зробити важливий крок від традиційної до відновлюваної енергії, взяли участь у Abilities Camp.

Найбільший проект на підтримку сонячної енергії розпочав свою масштабну роботу в Україні з кемпу, який днями відбувся на ВДНГ.

 

01_as_0067.jpg

 

Людина світла, співачка Руслана, яка, між іншим, виступає міжнародним послом відновлюваної енергії – виступила на кемпі не лише з музичною програмою, а й із запальною мотиваційною промовою. Зі світових сцен артистка щоразу звертається до прихильників із закликом до розвитку нової енергії, а на батьківщині підкреслила ще й її велику природоохоронну та заощаджувальну функції. Нещодавно Руслана також стала учасницею найбільших світових форумів у Казахстані та Китаї.

На Abilities Camp у Києві було представлене все, що потрібно знати та розуміти для «переходу на Сонце». Добре знаний у світі український стартап Solar Gaps представив найпростіший спосіб здобути вільну енергію – сонячні жалюзі, здатні забезпечувати всі потреби в енергії мешканців житла. Представили на кемпі і проект «Джоуль» – зручний онлайн-сервіс, щоб кожний зміг знайти найбільш вигідну пропозицію щодо встановлення панелей та монтажу сонячної станції.

 

14_as_0023.jpg

 

Сонячний настрій зі сцени дарували VLADA, Валерія Христюк, Ярослав Рогальський та Поліна Загной. На Abilities Camp  пригощали  сонячною кавою, приготовленою прямо на кемпі, за допомогою сонячного колектора!

Центр екологічних ініціатив «Екодія» забезпечив відвідувачів професійними консультаціями, а в інформаційній зоні найбільшим попитом користувались посібники зі встановлення сонячного обладнання.

Приємно, що все більше людей зацікавлені у використанні відновлюваних джерел: сонячних колекторів для обігріву води та дахових станцій. Забезпечуючи свою родину вільним доступом до тепла та електропостачання, ти ще й допомагаєш країні: зменшується рівень шкідливих викидів CO2, розвиваються додаткові джерела й стимулюється розподілена –  генерація, зазначила експерт «Екодії» Тетяна Астахова.

Коли нам чекати приходу омріяного майбутнього, з головної сцени заходу розповідали футуролог Андрій Заблоцький, економіст та громадський діяч Андрій Длігач, координатор ділового клубу «Коло» Олексій Жмеренецький. А менеджер проектів ВДНГ Анна Карі розповіла, що на дахах цього місця найближчим часом може з'явитися найбільша у столиці сонячна станція.

 

10_as_0002.jpg

 

Про завдання та роботу Асоціації сонячної енергетики України повідомив її голова Юрій Фаворський. А Сергій Шакалов, генеральний директор KNESS group, компанії-лідера з впровадження сонячних технологій в Україні, говорив про свободу й незалежність, які дарує сонячна енергія:

Ми зараз маємо можливість “пустити Сонце у розетку”. Я знаю, як виглядає свобода. Це – 100% відновлюваної енергії в Україні.

Проведений проектом «Історії майбутньої України» та ЦСМ White World дрім-пленер зібрав художників і письменників, які повернулися з екскурсії у майбутнє з низкою творчих продуктів. Сонячні мрії надихнули творчу групу на тексти й малюнки, які увійдуть у книгу “Історії майбутньої України”. А подорож у світ сонячних мрій для резидентів майбутнього – наймолодших гостей Abilities Camp – здійснювала відома дитяча письменниця й фахівець з розвитку дитячої креативності Оксана Шпортько.

Таким чином, Abilities Camp об’єднав спільноту людей, які не просто мріють про майбутнє, а створюють його.