Легендарні Jamiroquai - перший хедлайнер фестивалю BELIVE Опубликовано: 14.06.18 в 14:25Belive-KV-Jamiroquai-1600_800.jpg


Ця подія об'єднає в собі різні міські активності: кіно, стендап, арт, освіту, екстремальний спорт, дитячі розваги, вуличну їжу і т. д. Одне з важливих місць на фестивалі займає музика одразу з двома сценами. На першій виступатимуть українські артисти, на другий
світові кумири. Організовує BELIVE команда Романа Тугашева (засновник фестивалю Ulichnaya Eda і Белые ночи) разом з маркетинговим агентством Rockets.

 

Першим хедлайнером головної сцени стане Jamiroquai  легендарна британська джаз-фанк група, власники Grammy та величезної кількості найавторитетніших нагород, таких як MTV Video Music Awards, MOBO Award, Ivor Novello Award. Їхній альбом "Travelling Without Moving" потрапив у Книгу рекордів Гіннеса як найбільш продаваний альбом у стилі фанк. Важливо згадати, що візуальна естетика їхніх виступів завжди була унікальною складовою групи. Як говорить Джей Кей: "Складно описати мій візуальний стиль, але я вважаю, це щось типу олдскульного водія з 70-х з домішкою бі-боя". Такий незвичайний зовнішній вигляд йде червоною ниткою по всій творчості колективу. Починаючи від назви, в якій фронтмен поєднав «jam» (спонтанна імпровізація групи музикантів) та «Iroquois» (назва племені , індіанців). Звідси й неймовірні головні убори Джей Кея, котрі не раз займали окремі місця в колекціях світових дизайнерів, та незабутнє шоу на кожному виступі.

 

На BeLive Jamiroquai представить свій новий альбом "Automaton", який вийшов у 2017 році, через 7 років творчої паузи, та був дуже позитивно сприйнятий критиками. "Automaton" восьмий студійний альбом, він про любов і пристрасть. Джей стверджує, що це платівка з ідеєю. Якось в інтерв'ю він говорив про те, що зараз люди є заручниками своїх смартфонів, усі потопають у соц. мережах в очікуванні лайків. Саме про це гурт співає в альбомі, який почули вже в Азії, європейських країнах, Великобританії та Данії. Скоро він зазвучить і в Києві. Крім нових треків, звичайно ж, прозвучать і всіма улюблені Love Foolosophy, Seven Days in Sunny June, Virtual Insanity та інші.

 jamiroquai_automaton.jpg

Незважаючи на оголошення першого хедлайнера, організатори BELIVE прийняли рішення не підвищувати вартість квитків. "Для нас дуже важливо, щоб фінансова можливість відвідати фестиваль була не тільки у киян, а й у жителів усієї країни. Звичайно, ми не зможемо утримувати таку вартість довго, але реалізувати певну кількість квитків за спеціальною ціною ми зможемо".

 

Квитки можна придбати на сайті фестивалю: https://ticket.belive.world/belive/hall/

 

Тільки обмежена кількість квитків залишиться за ціною 1150 грн. за квиток FAN і 1550 грн. за квиток GOLDEN FAN. Обидва типи квитків дають можливість входу на всі 4 дні фестивалю і відвідування всіх фестивальних активностей без обмежень.

 

Слідкувати за новинами:  www.belive.world \ https://www.facebook.com/belivefest/