Допомагати-легко! Український дизайнер Андре Тан та ведучий Дмитро Комаров розповіли про співпрацю у благодійності Опубликовано: 05.06.19 в 20:38


4 червня в одному з ресторанів столиці IL RICCIO український дизайнер Андре Тан і відомий ведучий Дмитро Комаров розповіли про те, наскільки важливо допомагати тим, хто насправді цього потребує.

Рівно рік тому Андре і Діма презентували благодійний проект «Чашка кави», в рамках якого вони розробили м'яку іграшку - трикутний глобус, гроші від продажу якого були передані на лікування важко хворій дитині. Саме завдяки цій ініціативі з одного лише продажу іграшок було зібрано 253 000 гривень.


  Цього разу Андре і Дмитро вирішили продовжити добру справу і презентували нову спільну колаборацію - сумки-шоппери. Їх можна буде придбати по всій мережі однойменних магазинів дизайнера всього за 249 гривень, а вся сума від продажів буде перерахована на лікування дитини, якій допомагає проект «Чашка кави». Саме завдяки цьому фонду на сьогодні була зібрана загальна сума в 32 210 000 гривень та надано допомогу 25 людям.

 

Tan Komarov.JPG

«Минулого разу ми зібрали хорошу суму за допомогою наших іграшок і тим самим допомогли дитині. Сьогодні ми хочемо повторити наш успіх. Представляємо вам сумку-шоппер, міцну і стильну, представлену в різних кольорах: пудрі, небесно блакитному і, звичайно ж, чорному. Зараз пішла тенденція відмовлятися від пластикових пакетів, тому ми створили сумку з еко-матеріалів. Вона прослужить вам не один десяток років і з нею ви точно будете в тренді. На даний момент ми робимо дві дуже важливі речі: рятуємо життя дітей і рятуємо планету від забруднення », - прокоментував Андре Тан.


  Андре і Дмитро вже не перший рік займаються благодійністю, вони роблять це не завжди публічно, але намагаються допомагати тим, хто по-справжньому потребує цього. Вони розповіли про те, що в Україні дуже багато небайдужих і усвідомлених людей, за допомогою яких вдалося врятувати не одне життя. Так само Дмитро представив свою команду фонду «Чашка кави» та поділився досягненнями і цілями свого проекту.

 

Bags.JPG

 

«Ми намагаємося читати всі листи, які нам надсилають. Але розуміємо, що всім допомогти неможливо, тому ми обираємо дитину, якій терміново потрібна допомога, і ведемо її від початку до самого кінця. Потім точно так само обираємо і допомагаємо наступному хворому. Мені дуже хочеться, щоб наступного разу до нас приєднувалися ще й бізнесмени, ресторатори, власники великих компаній і т. д. Нам потрібно навчитися приймати і розуміти той факт, що чим більше нас, тим більше дітей будуть жити. Адже навіть одна гривня - це допомога », - розповів Дмитро.


  Саме завдяки таким проектам хочеться вірити в доброту, щирість і згуртованість людей. Адже тільки за допомогою
спільних сил може трапитися диво. З світу по нитці, і ми зможемо врятувати дуже багато життів. Допомагати - легко і важливо!