Лучшие идеи для оформления дачной дорожки (фото) 13

◄ Вернуться к галерее
13 из 14
Лучшие идеи для оформления дачной дорожки (фото) фото 13
Лучшие идеи для оформления дачной дорожки (фото)
Рубрика:  все для дома

Ближе к лету все больше и больше людей предпочитают как можно чаще проводить время на природе. Но на даче, помимо отдыха и приготовления шашлыка, также приятно заниматься благоустройством своего участка. Можно, например, сделать красивую садовую дорожку.

3 комментариев к галерее "Лучшие идеи для оформления дачной дорожки (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
  • 0
    Заворожуючий інтер'єр дачних ділянок у поєданні із такими цікавими та красивими дачними доріжками, наштовхує на думку, що це неймовірна краса яку я хочу бачити біля свого дому вже сьогодні. Дуже хочеться мати свій куточок живої природи, де можна і відпочити і попрацювати.
  • 0
    Неймовірна краса! Переглядаючи фото здається наче потрапив у лісову казку.  Так цікаво роздивлятися і не менш цікаво пройтися по цих дачних стежках-доріжках .Мені подобаються стежки прості у догляді та виконані по максимуму із природніх матеріалів, таких наприклад, як лісовий камінь, потрібно добряче потрудитися з ним, але стежка із нього найбільш природня і красива .
  • 0
    Красивые дорожки и дачи судя по фото тоже ничего, я обожаю бывать летом на даче и у меня там тоже есть дорожки, конечно же они не такие красивые, но это значит что есть к чему стремится в будущем.