Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото)

Рейтинг: 10. Проголосовало 20 человек

Два наших супер тренери Софія Sport - Валерія Шпак та Михайло Ісай взяли участь в неймовірному Кольоровому забігу, в якому брало участь понад 550 людей! Михайло пробіг 3 км та прибіг в першій хвилі найшвидших та найбільш підготовлених бігунів, а Валерія вирішила підкорити усі 6 км і також показала відмінний результат!)

Було дуже яскраво, у повітрі так і панував позитивний настрій, бадьора атмосфера. Ми ще раз переконались, що українці - справді спортивна нація!


Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото) Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото)
Рубрика:  фитнес
В закладки Google Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter Опубликовать в VKontakte
8 комментариев к галерее "Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Замечательный цветной пробег - настоящий праздник здоровья и красоты.
 • 0
  На таких мероприятиях всегда весело, здорово и азартно, потому как каждый хочет попасть в победители. Спорт - это всегда здорово. Удачи вам всем
 • +1
  Мені подобається, що з кожним роком все більше спортивних подій відбувається в Україні. В цьому випадку, думаю, було і корисно, і весело. Так тримати!
 • +1
  Вообще круто! Еще такого не приходилось видеть. И вообще, мне кажется, что если бы такие мероприятия организовывались чаще и в каждом городе, то в нашей стране было бы очень много счастливых людей. Идея цветного забега просто замечательная.
 • 0
  Неймовірно красивий та емоційно-веселий забіг насправді получився. Навіть і собі хочеться взяти участь у якомусь схожому заході. Просто склалося враження, що забіг, це традиційний біжучий натовп людей, які рвуться за перемогою, а насправді, містом пронеслася кольорова буря, яка навіть від перегляду фото передала вражаючі враження та передала неймовірні позитивні емоції.
 • 0
  Молодцы ребята. Правильно, что поддерживаете такие проекты и даете молодежи хороший пример.
 • 0
  Все такое позитивное и яркое, что настроение на целый день было обеспечено .
 • 0
  Все что направлено на позитив, хорошее настроение и позитивные эмоции всегда вызывает уважение и восхищение. Поэтому молодцы организаторы и участники, принявшие участие в данном мероприятии, позитив никому не помешает.

Софія Sport взяла участь у Кольоровому забігу (фото)

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html