У космос за гамбургером

Не знаю, хто й навіщо травить байки про те, що всі продукти і напівфабрикати для українських МакДональдз® завозять із західної Європи. Просто економічно невигідно завозити м’ясо, булочки та інші продукти на Подніпров’я з Одри й Вісли.  Краще  купувати їх тут – у нашого вітчизняного виробника. Тому значну частину продуктів у МакДональдз® постачають українські підприємства.
«Галактон», «Слов’янський дім», «Чумак», «Еска Фуд Солюшнс», «Іст Болт» – це далеко не повний перелік партнерів, чия продукція забезпечує заклади швидкого обслуговування продуктами місцевого походження. Скажімо, яловичі напівфабрикати для сандвічів  виписують не з Бонна чи Варшави, а привозять з Козятина, що на Вінниччині.
Хто не вірить, має змогу перевірити: дві години від столиці на авто – і ви на одному з кращих у Європі цехів з виробництва яловичих котлет для компанії МакДональдз®. І не сумнівайтеся, «Еска Фуд Солюшнс» організує вам справжній «холодний» прийом. Температура в кожному приміщенні – в залежності від його призначення і функцій – коливається від -20?С до +5?С, не остудить вашої зацікавленості. І «котлетних справ майстер» – керівник козятинської філії ДП «Еска Фуд Солюшнс» Михайло Зікрань – проведе, так би мовити, у «космос».
Якщо сказати, що на цьому заводі чисто, як в аптеці, – образити завод, а не аптеку. Щоб потрапити на робоче місце, кожний – хоч директор, хоч наладчик зобов’язаний пройти цілий ритуал гігієнічної обробки: душ, дезінфекція долонь, спеціальна робоча форма, дезинфекція взуття при вході до цеху.

Пане Михайло,  пригадуєте старий анекдот? Директор ресторану цікавиться у свого колеги: «Чому ваші котлети такі смачні? Що ви до них додаєте?
І відповідь – «Винятково м’ясо». І не просто м’ясо, а якісне м’ясо. Стовідсоткову яловичину, без  жодної жилки чи хрящика. Сумніваєтеся, чи можливий такий прискіпливий відбір? Можливий, якщо м’ясо передньої чи задньої частини півтуші, при цьому вік бичка не перевищує 24 місяців. А до того ж, ви бачили велику м’ясорубку?

З двома  виходами для фаршу?
Уточнюю, фарш виходить через основний отвір крізь дірочки в 2,5 мм. А для кісточок і хрящиків інший шлях.

Ви казали, що не припускаєте порушення стерильності. Але щоразу, коли машина підвозить м’ясо, «залізна завіса» відкривається і «крилаті терористи», тобто всілякі комахи, можуть проникнути в цех.
Коли відкриваються двері, спрацьовує блок потрійного захисту. Повітряна подушка і холод «виштовхують» непрошених гостей за двері, а тих, хто все ж таки прорветься, зустрічає спеціальна пастка.

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html