8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото)

Рейтинг: 9. Проголосовало 21 человек

Можно сколь угодно долго и тщательно продумывать образ, но в итоге«убить» его одной «неправильной» вещью.


аксессуары киев
8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото) 8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото) 8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото) 8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото) 8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото) 8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото) 8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото) 8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото)
Рубрика:  дизайнеры
В закладки Google Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter Опубликовать в VKontakte
8 комментариев к галерее "8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Барбі є Барбі! Коли незнаєш що одягнути і тягнеш на себе все підряд, ось тоді й виходять такі незрозумілі ситуації і цілком можливо що можна виглядати не надто привабливо. А все через невмінння комбінувати одяг, взуття та аксесуари, ось тому й стаються такі неприємні сюрпризи.
 • 0
  Я не знаю этих определенных правил относительно того, как правильно носить все эти женские штучки но не хочется чтобы ета одежда выглядела вызывающе, я не люблю таких женщин, которые так одеваются.
 • 0
  Згодна абсолютно. Стрази – це, напевно, найгірше для мене в одязі. Якщо я не буду переживати, що вони занадто яскраво виблискують, то підглядати, щоб перевірити, чи не повідпадали вони. Фейки – взагалі без питань. Краще незнайомий демократичний бренд.
 • 0
  Очень часто можно видеть молодежь на которую без слез невозможно взглянуть. Мало того, что одежда на пару размеров меньше, так еще и все видно, не только нижнее белье, но и все складки жира.
 • 0
  Дякувати Богу, я ці всі 8 речей не люблю і не подобаються вони мені, тому тим, що вони можуть зпоганити та здешевити образ в цілому я можу взагалі не перейматися, хоча крім них існує ще безліч таких речей гардеробу. Головне, це потрібно знати що і коли вдягати.
 • 0
  Да уж, колготки под туфли с открытыми носками - это совсем некрасиво.
 • 0
  Таки да, особенно расстраивает нижнее белье из-под брюк. Смотрится такой образ как-то дешево, глупо и очень не женственно. Еще в моем личном рейтинге носки или колготки под босоножками, просто разрывает от эмоций.
 • 0
  Є в гардеробі такий одяг який дійсно може здешевити відповідно весь зібраний образ, і гадаю потрапляти в такі ситуації не хочеться всім. А є навпаки такі речі, через які буває так, що жінка виглядає просто вульгарно, тому що вони неправильно лежать на фігурі, або взагалі не підходять. Наприклад, через джинси із низькою посадкою, дівчата дуже часто "світять" своїми стрінгами, і це найпоширеніша неприємна ситуація. І решта пунктів теж не найкращим чином підходять , мені такий одяг теж не подобається.

8 вещей, которые удешевляют любой образ (фото)

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html