10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото)

Рейтинг: 10. Проголосовало 41 человек

«По одежке» встречают не только женщины, но и мужчины — существует немаленький список вещей, любимых нами и ненавистных противоположному полу.


женская одежда киев
10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото) 10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото)
Рубрика:  дизайнеры
В закладки Google Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter Опубликовать в VKontakte
4 комментариев к галерее "10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Не знаю, що в цих речах є такого, щоб їх ненавидіти, особливо чоловікам. Просто деяким вони не підійдуть, деякі жінки, можливо, неправильно поєднають їх з чимось іншим. Але смак у кожної свій, це просто питання вибору.  
 • 0
  Та впринципі, ці речі так непогано виглядають. Власне, їх можна побачити майже у кожної жінки, (окрім першого фото - якась не зрозуміла річ) і виглядають вони, як на мене, дуже просто та зручно, тому не розумію чоловічої логіки взагалі.
 • 0
  Хорошо конечно что мужчины обращают внимание на недостатки образов у женщин, возможно это будет стимулировать их соблюдением собственного стиля)
 • 0
  Звичайно, що чоловіки не полюбяють такі безглузді на їхній погляд речі гардеробу як штани-афгани із першого фото, їх навіть не кожна дінка насмілиться носити через їхню непрактичність. Та ж сама ситуація і з комбінезонами, масивними аксесуарами, лосінами. Якщо вони підібрані не правильно чи не по фігурі, тоді бачити таке чоловікам , це внличезне випробування.

10 предметов женского гардероба, которые мужчины ненавидят (фото)

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html