Взуттєві тренди весни 2011: висока мода. Авторська колонка про взуття Нати Валевської

Підбори середньої висоти (так звані kitten heels, від 3 до 6 см) можуть бути супер-трендом цієї осені, особливо враховуючи їхню підкреслену присутність у колекціях Prada, Louis Vuitton, Stella McCartney, Jimmy Choo і Christian Louboutin. Але ця мода ненадовго - наступної весни нас знову чекають підбори піднебесної висоти.

Будучи молодою мамою, останні кілька років я не мала змоги носити шпильки. Лише тепер, коли моя донька вже впевнено пересувається на своїх двох, я починаю взувати все вище взуття. Щоб перехід між балетками та підборами  не був болісним, я купила собі кілька пар танкеток (вони здаються стійкішими, хоча, можливо, це самообман). Мої улюблені - темно-сині лакові 80%20  дизайнерки Ce Ce Chin та чорні замшеві з еластичних шнурівок від каліфорнійця Jeffrey Campbell.  І добре, що я зробила свій перший крок  – бо наступної весни неймовірна висота буде знову актуальною, судячи з прев’ю нових колекцій взуттєвих дизайнерів.


Практично в кожній колекції  впадає в око платформа. Весною-2011 вона нарешті заживе своїм життям окремо від взуття – структурну, або ж як її ще називають, подвійну платформу можна побачити у добірках Ніколаса Кірквуда,  П’єра Арді для Balenciaga, Камілли Сковгаард, Джейсона Ву (це буде його перша взуттєва колекція), Лаяма Фейхі та інших дизайнерів.


Untitled-71.jpg                             
Jason Wu Spring 2011                    Pierre Hardy for Balenciaga Spring 2011

shoes345.jpg

            
Liam Fahy  Spring 2011                Georgina Goodman Spring 2011Данина архітектурі спостерігається не тільки в платформах, а й у геометричній конструкції верхньої частини взуття. Багато моделей наступного сезону наче складені з багатьох частин, часто на контрасті кольору, фактури і форми деталей. Подібне взуття можна зустріти як у колекціях «метрів» взуттєвого бізнесу, так і дизайнерів, що тільки починають власні взуттєві лінії. Наприклад,  елегантні  чоботи Rene Caovilla, оригінальні босоніжки з дебютної колекції турецького дизайнера Бурака Уяна, сандалі Ruthie Davis та Sergio Rossi, футуристичні моделі від тайванських дизайнерів Michelle Wu та Yoyo Pan під їхнім спільним брендом Heavy Machine та інші моделі.

shoes1.jpg


Rene Caovilla Spring 2011            Burak Uyan Spring 2011


shoes2.jpg
      
Heavy Machine Spring 2011                     Sergio Rossi Spring 2011

Ще один тренд наступної весни, який спостерігався на подіумах і який помітних також у взутті – це приємні однотони. Попри всю шаленість архітектурно-геометричних форм, жіночність залишається модною, і це видно з колекцій Лаяма Фейхі, Камілли Сковгаард, Джорджини Гудмен, Ніколаса Кірквуда  та інших дизайнерів.shoes3.jpg
      
Georgina Goodman Spring 2011            Liam Fahy Spring 2011

shoes342.jpg

 

              
Camilla Skovgaard Spring 2011                Nicholas Kirkwood Spring 2011Ну а поки до весни ще далеко, бажаю читачкам IZUM.ua веселих свят, гарної зими і світлого весняного настрою!


Ната Валевська,
фото rawshoes.wordpress.com I WWD.com

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html