Вигравай квитки на фільм «Соціальна мережа» разом з Peacocks!

 
 Заходь у Контакт, додавай групу Peacocks до кола друзів, бери участь у конкурсі та вигравай квитки на фільм «Соціальна мережа» або один з 50-ти купонів на покупку в магазинах Peacocks із знижкою -40%!

 

peacocks-500x250.jpg

 

«Соціальна мережа» - це історія створення Facebook, яка починається із 2005 року в Гарварді і закінчується сьогоденням, коли кількість користувачів сягає п'ятиста мільйонів осіб.


У ролях: Джессі Айзенберґ («Ласкаво просимо в Зомбіленд»), Джастін Тімберлейк («Шрек-3», «Шрек назавжди»), Ендрю Гарфілд («Імаджинаріум доктора Парнаса»).


В кожному поколінні знайдуться генії, які намагатимуться змінити світ. І кожного разу зміна світу тягне за собою неминучі втрати, пов’язані із боротьбою за першість. В фільмі «Соціальна мережа» режисер Девід Фінчер і сценарист Аарон Соркін вивчають період народження найреволюційнішого феномену сучасності – соціальної мережі, і конфлікт між кількома підлітками, кожен з яких вважає, що саме він був винахідником. В результаті вийшла драма, насичена як створенням, так і руйнуванням. Кожен герой намагається вистежити своїх опонентів і використати взаємовідносини в соціумі для досягнення своїх цілей.

Дивовижна історія наймолодшого мільярдера в світі!


Ніхто з людей, що працюють у Facebook, включаючи засновника Марка Цукерберга, не брав участі у створенні фільму. Едуардо Саверін, один із співзасновників компанії, був консультантом Бена Мецріха під час роботи над створенням книги.

Вигравай квитки на фільм «Соціальна мережа» разом з Peacocks!

Адреса групи Peacocks

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html