TRADE MARK DEFILE spring/summer 2008


Українська fashion-індустрія впевнено формується та підвищує авторитет вітчизняної моди. Система сезонних дефіле покликана рекламувати існуючі бренди, збільшити обсяги продажів, централізувати і створити майданчики, де ТМ змогли б стабільно показувати свої колекції й новинки сезону.

Основним майданчиком таких показів є Trade Mark Defile - покази провідних торговельних марок одягу, представлених на вітчизняному ринку легкої промисловості.

У черговий, четвертий раз Trade Mark Defile проходитиме з 21 по 23 вересня 2007 року в Павільйоні Альта Експо ТК „Альта Центр”.

Trade Mark Defile зібрало професійний склад учасників – успішні торгові марки з досвідом роботи на українському ринку. Цього разу на подіумі Trade Mark Defile будуть представлені торгові марки одягу, які вже традиційно беруть участь в цьому проекті. Також будуть представлені колекції нових учасників Trade Mark Defile що добре зарекомендували себе на внутрішньому модному ринку.

Головні завдання Trade Mark Defile залишаються незмінними:

  • закріпити довіру споживачів до модного, якісного та доступного одягу українського виробництва;
  • привернути увагу баєрів – замовників оптових партій одягу, що представляють торгові компанії з налагодженою дистриб’ютерською мережею. Це дасть можливість торговим маркам реалізувати свій не лише творчий, але й виробничий потенціал;
  • за підтримки ЗМІ привернути увагу державних структур до необхідності законодавчої підтримки вітчизняних виробників одягу.
Модний портал IZUM.ua - офіційний медіа-партнер Trade Mark Defile spring/summer 2008

Ukrainian Fasion Week

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html