SPACE for Ladies


Торгова марка "SPACE for Ladies" пропонує своїм клієнтам широкий вибір високоякісних жіночих костюмів європейського рівня. Це широкий асортимент моделей, розмірів та забарвлень, гарних, функціональних, якісних. "SPACE for Ladies" надає можливість  індивідуального рішення в  підборі гардеробу для кожної жінки, одягу на всі випадки життя, на будь-який смак, вік і настрій,і, що особливо важливо - розмір. Стримані ділові костюми на кожен день, яскраві та розкішні комплекти для офіційних та святкових подій, легкі та жіночні моделі для дозвілля.  В той же час дизайнери враховують особливості фігури наших жінок.В асортименті присутні костю в парі з брюками та спідницями,  та окремо жакети  від 38-го розміра по 66-й.

Назва торгової марки "SPACE for Ladies" (простір для стильної жінки) містить в собі глибокий символічний зміст - в цьому одязі будь-яка жінка отримує простір як у власному світосприйнятті (відчуває себе справжньою леді), так і в реальному сприйнятті її іншими людьми, адже відомо, що "встречают по одежке…".

Торгова марка "SPACE for Ladies" використовує всі передові технології, які є в швейній промисловості, тому якість їх продукції  відповідає самим високим  європейским стандартам. Дизайнери та конструктори створюють моделі, спираючись на сучасні тенденції та напрямки моди, використовуючи наймодніші матеріали, вишивку. Але перед зарубіжними виробниками у  "SPACE for Ladies" є незаперечна перевага - знання місцевого ринку, місцевого менталітету та швидке реагування на специфіку ринку.


Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html