Jolie Dame

Член Конфедерації дизайнерів і стилістів України, Голда Віноградська всього за декілька років зуміла гідно представити свою творчість і закріпити за собою упевнені позиції лідера української моди.
Свої перші дизайнерські ідеї Голда Віноградська реалізувала у Франції. Саме там, в світовій столиці моди, з'явилося французько-українське підприємство з мелодійною назвою «Jolie Dame» – красива жінка. В Україні торгова марка зареєстрована з 2004 року. Саме з того часу почалося відрахування неординарного і унікального підходу до дизайнерської роботи.
«Жолі Дам» - це красива жінка, яка володіє сучасним миром і вже має плани, що далеко йдуть.  Такої стратегії дотримується сама дизайнер і передає цю атмосферу будь-якій своїй колекції. Її девіз: «Немає непривабливих жінок, просто є жінки, які не знають про свою красу».  Одяг «Jolie Dame» призначений для жінок елегантних і упевнених, сміливих і ніжних, достатньо прагматичних, щоб твердо стояти на ногах, і достатньо романтичних, щоб не зменшувати значення любові.
У вересні цього року відкрився новий бутік в ТЦ «Олімпійський» «ЕЛЕГАНТНІСТЬ У БІЗНЕСІ», де представлено жіночий діловий та елегантний вечірній одяг від ТМ «Jolie Dame». Чоловіча половина представлена провідними французькими виробниками костюмів та аксесуарів. У серпні в Берліні проходив GLOBAL FASHION FESTIVAL 2007, на якому ТМ «Jolie Dame» ефектно «дефілювала» серед багатьох європейських дизайнерів. Єдиний дизайнер з країн колишнього Радянського Союзу, Ґолда Виноградська, під хвилюючу музику сучасної української естради, в розписаній українськими маками сукні, завершила показ своїх моделей, зірвавши шалені аплодисменти публіки, і гідно представила сучасну Україну на подіумі. Після такого вдалого прийому в Німеччині було відкрито представництво «Jolie Dame» у Магдебурзі. ТМ із задоволенням працює для своїх клієнтів, створюючи нову колекцію одягу «VOTRE MAJESTY» (ВАША ВЕЛИЧНІСТЬ) та анонсує свою роботу над створенням  парфуму для цієї колекції під тією ж назвою.

 

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html