Чому осінь - найкраща пора, щоб бути модним

Осінь - наймодніша пора року. Це не питання, не пусті красномовні слова чи фраза з модного журналу. Це аксіома. Восени хочеться гарно виглядати, комбінувати речі різних стилів та фактур, підбирати аксесуари під одяг та настрій..... Осінь створена для того, щоб дарувати жінкам унікальну можливість проявляти себе, демонструючи світу свій черговий талант.

Восени ми не натомлені постійним холодом, який змушує нас обирати не стильні, а максимально теплі речі. Ми не прагнемо нарешті зменшити кількість одягу, як це зазвичай трапляється навесні. Ми не хочемо максимально простих та невідчутних речей, як це зазвичай буває спекотним літом. Ми хочемо компенсувати нестачу сонця та шум дощу за вікном за рахунок компліментів за захоплених поглядів оточуючих.

Восени кінотеатри, золоті парки, театри та виставки перетворюються на покази мод. Ми, наприклад, радимо в кінотеатри обов'язково обирати стильні речі насичених відтінків: саме там з високою вірогідністю можна зустріти власного принца, тому обов'язково необхідно, щоб він Вас помітив.

Для театральних вистав обирайте сукні сміливої довжини: нехай Вашого супутника хвилює не лише те, що відбувається на сцені, але й Ваш успіх у потенційних супротивників. Сукня з краваткою від Casual Friday ідеально для цього підійде. 

А для виставок пропонуємо образ інтелектуалки: він підкреслить Вашу красу та зверне на себе увагу.

І хай як би ми не ставилися до осені, як би часом не дратували нас дощі та пронизливий холод, втрачати унікальну можливість насолоджуватися захопленням оточуючих ми не маємо права.

Innokesa1 17 декабря 2015, 09:15 #
Осенью когда природа впадает в сон хочется быть особо яркой, привлекательной и заметной, чтобы добавить позитивных красок в свою жизнь.
Читать все комментарии

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html