10 років Ukrainian Fashion Week

Восени 2007-го виповнюється 10 років від дня заснування Тижня моди в Україні. Створення Національного тижня прет-а-порте – невід’ємна складова модного бізнесу будь-якої країни. Побудована за найкращими світовими стандартами – Ukrainian Fashion Week – гарантія стабільної уваги суспільства до української  моди, зміцнення довіри українців до  напису made in Ukraine.
За 10 років Український Тиждень Моди та дизайнери стали не тільки культурологічними барометрами суспільства: від участі в інавґурації Президента до створення образів призерів Євробачення, від костюмів героїв популярних телевізійних шоу до партнерства в кінофільмах Романа Балаяна і Кіри Муратової,  від обкладинок журналів до участі в найбільш рейтингових телевізійних проектах, від журі Міс Європа до заснування Європейської Ради Моди – вплив української моди та її героїв на життя країни важко перебільшити.
З упевненістю можемо сказати, що сьогодні Ukrainian Fashion Week є професійною акцією національного масштабу, яка повністю відповідає формату європейських тижнів моди.
Дозвольте нагадати інші проекти, які народилися в рамках Українського Тижня Моди. Започаткований у березні 2003 року проект «Нові Імена» – покази найкращих молодих талановитих дизайнерів – став злітною смугою для багатьох відомих на сьогодні модельєрів.
Проект Fresh Fashion, що був заснований у жовтні 2006-го, надав можливість сповна заявити про себе молодим, вже досить відомим дизайнерам, чий бізнес перебуває на самому початку.
Поява в офіційному графіку Тижня окремого дня чоловічої моди Man’s fashion day зробила причетними до модних процесів тисячі чоловіків країни, чиє право на елегантність і модність захищають колекції дизайнерів.
У березні 2006 року Ukrainian Fashion Week дав старт проекту Trade Mark Defile. Це покази провідних торгових марок одягу, представлених на українському ринку. У вересні він пройшов вчетверте і відзначався тим, що на ньому були представлені, крім традиційних учасників, і другі лінії дизайнерів (Оксана Караванська, Анна Бабенко, Світлана Тегін, Олена Олійник).
Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html