World Kiss Day: максимум обнимашек-целовашек! (фото) 18

◄ Вернуться к галерее
18 из 26
World Kiss Day: максимум обнимашек-целовашек! (фото) фото 18

Компании фотогалереи

World Kiss Day: максимум обнимашек-целовашек! (фото)
Рубрика:  развлечения

Поцелуйчики, обнимашки, танцы, коктейли, селфи, подарки и караоке до утра! Все это было на Staff Party_World Kiss Day

 

Спасибо всем! Kisses:*

4 комментариев к галерее "World Kiss Day: максимум обнимашек-целовашек! (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  День поцелуев медленно пришол к нам из-за границы, и мы стали праздновать етот романтичный день с большым удовольствием. И ето правда, кто же не любит целоваться? Много молодежы празднуют, устраивают себе Kiss-пати, и целуються на здоровье.
 • 0
  Ой, та мені такий захід сподобався, і то дуже сильно. Море позитиву, сміху, танців, фото на пам'ять, селфі, хорошого настрою та неперевершених емоцій.  І все це на прекрасному святі поцілуйчиків. Раніше така дата якось обходила стороною, а тепер бачу прийдеться і це свято святкувати, бо воно стає сильно популярним.
 • 0
  Мне кажется праздник получился веселый, активный и очень громкий. Я бы тоже не отказалась попеть с друзьями караоке в приятной обстановке и веселой атмосфере.
 • 0
  Клас!!!Люблю такі заходи, де відчувається суперовий настрій, драйв та море позитиву. Мені, дуже подобається відпочивати у приємній та веселій атмосфері, а тут, як видно із фото усі ці моменти були присутні. Кумедні фото селфі, цьомчики та запальні танці це все те без чого не обходяться такі вечірки.