Великолепные актёры за 40, от которых подкашиваются коленки (фото) 5

◄ Вернуться к галерее
5 из 14
Великолепные актёры за 40, от которых подкашиваются коленки (фото) фото 5
Великолепные актёры за 40, от которых подкашиваются коленки (фото)
Рубрика:  развлечения

Этим мужчинам уже далеко за 40, а кому-то даже за 50. Но, с годами они становятся лишь сексуальнее и привлекательнее. Представляю вашему вниманию великолепных мужчин, над которыми возраст не властен.

4 комментариев к галерее "Великолепные актёры за 40, от которых подкашиваются коленки (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Дійсно, тут зображені одні з моїх найулюбленіших акторів. Вони всі неймовірно талановиті та харизматичні. Всі такі різні, але однаково привабливі у всіх відношеннях.
 • 0
  Ричард Гир, Киану Ривз и Джордж Клуни с возрастом только становятся более яркими, стильными, привлекательными и количество их поклонниц только растет и шириться.
 • 0
  О, Джонні Деп - красунчик. Він і справді є надзвичайно талановитим актором та ще й залишається секс-символом останніх десятиліть. Вражає те, якшкоро час проходить а відомі актори Голівуду і до сьогодні тішать нас своєю привабливістю та спокушають сексуальністю.
 • 0
  Подобається фотопідбірка на всі 100 %, по-справжньому чоловічий та мужній колектив голівудських мачо. Люблю, і з цікавістю переглядаю фільми за їх участю, дуже подобається спостерігати за емоціональним виконанням ролі кожного із них, в мушу зазначити, у кожного із них талант. А що стосується факту, що їм усім уже за 40, то це практично і не помітно, вони справді надзвичайні та мужні  чоловіки та красені Голівуду.