Узнай кумира - отечественные звезды без макияжа (фото) 19

◄ Вернуться к галерее
19 из 21
Узнай кумира - отечественные звезды без макияжа (фото) фото 19
Узнай кумира - отечественные звезды без макияжа (фото)
Рубрика:  развлечения

Прошли времена, когда звезды боялись попасть на глаза папарацци без толстого слоя макияжа на лице. Сегодня многие из них сами снимают свои не накрашенные лица и без стеснения выкладывают фото в Интернет. Снимки «а-ля натюрель» сегодня можно считать настоящим модным трендом.

5 комментариев к галерее "Узнай кумира - отечественные звезды без макияжа (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Впізнати більшість з цих жінок можна, і це навіть досить просто. Звісно, макіяж робить природну красу більш явною, риси обличчя більш чіткими. І ми сприймаємо їх легше й запам'ятовано краще.  
 • 0
  Не знаю что нужно сделать Собчак, чтобы ее нельзя было узнать( А вот Анфиса Чехова и Вера Брежнева выглядят привлекательно и женственно, не смотря на наличие профессионального макияжа или причесок.
 • 0
  Кумедно, незвично, дивно, а подекуди навіть і страшно бачити зірок без макіяжу. Що поробиш, що ми звикли бачити знаменитостей завжди і всюди із хорошим макіяжем, який відмінно замасковує зовнішній вигляд. Тому, відповідно і така реакція на фото без макіяжу очевидна. Але не все так погано тому, що хоч і без макіяжу, але всеодно залишаються упізнаваними.
 • 0
  Хоч і без макіяжу ці зірки не такі вже й прекрасні і красиві, але тішить те, що все таки їх ще можна розпізнати і без косметики, оскільки часом зустрічаються зірки яких без макіяжу , ну взагалі не можливо розпізнати. Я дуже швидко ідентифікувала фото "до" та "після". Але ось таку ідею викладати в інтернет свої фото без косметичного втручання я не вітаю, оскільки часом такі "а-ля натюрель"виглядають дивними на відверто страшними. І хоч це явище доволі поширене та я не вважаю це трендом.
 • 0
  Да все мы,прямо скажем без макияжа другие,а звёзд же мы вообще привыкли видеть во всей красе,со сценическим гримом, поэтому наблюдается такой контраст