Привычка жениться: звезды-рекордсмены по количеству браков (фото) 8

◄ Вернуться к галерее
8 из 9
Мелани Гриффит - 4 раза была замужем фото 8
Мелани Гриффит - 4 раза была замужем
Рубрика:  развлечения

Один раз — и на всю жизнь? Нет, это точно не про наших героев. Знаменитости из нашей подборки играли пышную свадьбу минимум трижды в своей жизни и каждый раз клялись быть вместе со своей очередной половинкой до конца дней своих. Но не складывалось…

5 комментариев к галерее "Привычка жениться: звезды-рекордсмены по количеству браков (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Кожен з нас щось шукає в цьому світі. І ці зірки не виняток. Але вони не зневіряються і продовжують пошуки своєї другої половини, прагнучи бути щасливими. Удачі їм!
 • 0
  Ну значит они не находили именно своих половинок. Не у всех же бывает один раз и навсегда.
 • 0
  Найчастіше не в тому справа, що це є звичкою заміж виходити чи женитися, а в тому, що сімейне життя не складається і людина просто із надією та вірою в краще майбутнє знову та знову шукає своє дорогоцінне майбутнє і знову вступає в шлюб. А саме в цих випадках я думає немаловажну роль зіграла популярність, яка постійно супроводжує та не покидає зірок.
 • 0
  Людмила Гурченко и Алла Пугачева ходили замуж более трех раз. При этом Пугачева из бывших супругов общается только с Киркоровым, а Гурченко до самой смерти была обижена своего в прошлом супруга Иосифа Кобзона. Так что умение разойтись красиво это талант и труд.
 • 0
  Шкода звісно, що таке трапляється дуже і дуже часто. Буває, наче слідкуєш за особистим життям улюблених голівудських акторів, а в якийсь момент все одно дізнаєшся щось новеньке, якісь цікаві факти. Буває думаєш що ось та чи інша пара дуже щаслива та гармонійно підходять один одному, а насправді зовсім не так. Та що ж поробиш, це життя, тому буду сподіватися, що ці актори знайдуть своє справжнє кохання і перестануть женитися та виходити заміж не обдумано.