Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото) 7

◄ Вернуться к галерее
7 из 8
Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото) фото 7
Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото)
Рубрика:  развлечения

Похоже, Полина Гагарина решила окончательно удивить своих поклонников! Новый сезон - новый имидж! То она с брюнетки стала блондинкой (не будем уточнять о бесконечном количестве оттенков ее волос, которые регулярно менялись), потом постриглась практически под мальчика, а вот вчера она снова стала брюнеткой, причем длинноволосой!  

 

А как часто вы красите волосы? Пользуетесь восстанавливающей косметикой для волос после покраски?

4 комментариев к галерее "Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Новый образ Гагарина примерила для съемок своего клипа, где она задействовала актера кино Владимира Яглыча, потенциального зятя Ольги Сумской.
 • 0
  За свою кар'єру більшість зіркових жінок змінюють стільки образів, що і не перерахувати. Ось і Поліна не виняток. Але по її прекрасних очах Гагаріну завжди впізнаєш.
 • 0
  Поліні однозначно пасує бути блондинкою і тільки блондинкою. Такою її пам'ятаю вже багато років і з іншим кольором волосся її не уявляю. Бачу що чорний колір зовсім їй не пасує, робить значно старшою і на мою думку, таке перевтілення та зміна іміджу не вдалася.
 • 0
  Ого, ну і Полінка. Вона справді змінилася до не впізнанності. Завжди пам'ятаю її блондинкою, і навіть на Євробаченні цього року виступала ще красивою блондинкою, а тут раптом такі кардинальні зміни. Але щось їй новий імідж не дуже пасує.