Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото)

Рейтинг: 10. Проголосовало 41 человек

Похоже, Полина Гагарина решила окончательно удивить своих поклонников! Новый сезон - новый имидж! То она с брюнетки стала блондинкой (не будем уточнять о бесконечном количестве оттенков ее волос, которые регулярно менялись), потом постриглась практически под мальчика, а вот вчера она снова стала брюнеткой, причем длинноволосой!  

 

А как часто вы красите волосы? Пользуетесь восстанавливающей косметикой для волос после покраски?


омбре киев
Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото) Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото) Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото) Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото) Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото) Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото) Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото)
Рубрика:  развлечения
В закладки Google Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter Опубликовать в VKontakte
4 комментариев к галерее "Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Новый образ Гагарина примерила для съемок своего клипа, где она задействовала актера кино Владимира Яглыча, потенциального зятя Ольги Сумской.
 • 0
  За свою кар'єру більшість зіркових жінок змінюють стільки образів, що і не перерахувати. Ось і Поліна не виняток. Але по її прекрасних очах Гагаріну завжди впізнаєш.
 • 0
  Поліні однозначно пасує бути блондинкою і тільки блондинкою. Такою її пам'ятаю вже багато років і з іншим кольором волосся її не уявляю. Бачу що чорний колір зовсім їй не пасує, робить значно старшою і на мою думку, таке перевтілення та зміна іміджу не вдалася.
 • 0
  Ого, ну і Полінка. Вона справді змінилася до не впізнанності. Завжди пам'ятаю її блондинкою, і навіть на Євробаченні цього року виступала ще красивою блондинкою, а тут раптом такі кардинальні зміни. Але щось їй новий імідж не дуже пасує.

Полина Гагарина изменилась до неузнаваемости! (фото)

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html