Отечественные секс-символы в детстве и сейчас (фото) 8

◄ Вернуться к галерее
8 из 11
Кэти топурия фото 8
Кэти топурия
Рубрика:  развлечения

Ниже вас ждет подборка фотографий отечественных секс-символов в детские годы и сейчас. Мало кто из этих девушек мог представить себе, что через некоторое время они добьются большого успеха.

3 комментариев к галерее "Отечественные секс-символы в детстве и сейчас (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
  • 0
    Некоторые медийные личности вполне узнаваемы, хотя и прошло немалое количество лет. Ну а те, которые перестарались с пластикой не выглядят особо привлекательными, к сожалению.
  • 0
    Ну, як на мене, то найголовнішою якщо можна так сказати, або найвідомішою зіркою секс-символом із усіх представлених фото, на 100 % являється Анна Семенович, ну це так, чисто моя думка. І якщо порівнювати їх дитячі фотографії із тими якими вони стали, то у багатьох випадках схожість очевидна, ну а теперішня їхня краса, це переважно заслуги стилістів-візажистів, та пластичних хірургів .
  • 0
    Цікаве порівняння світлин, я ще ніде не зустрічала таких подробиць із дитинства відомих зірок. Наче і час пройшов, і ці жінки повністю змінилися, та все ж таки проглядаються у дитячих обличчях риси, за якими можна упізнати ту чи іншу знаменитість. Найперше це очі, і найкращий приклад це Наталія Водянова, очі красиві та виразні , і подорослішавши не змінилися.