Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото)

Рейтинг: 7. Проголосовало 28 человек

Когда-то Анастасия Волочкова солировала в Большом театре и радовала своей растяжкой зрителей. Но с уходом из профессии Волочковой стало тесно в стенах тренировочного танцевального класса, а душа по‑прежнему требовала публики. Поэтому Анастасия продолжила демонстрировать свой шпагат, выбирая для этого все более неожиданные площадки!


Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото) Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото) Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото) Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото) Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото) Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото) Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото) Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото)
Рубрика:  развлечения
В закладки Google Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter Опубликовать в VKontakte
4 комментариев к галерее "Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Ця людина мене вражає, але, на жаль, зовсім не в позитивному значенні. Знайшла спосіб як постійно залишатися на слуху у інших, світитися у різноманітних ЗМІ. Вона розуміє, що більшість людей з неї просто сміються? Це сумно...
 • 0
  Честно говоря все выходки Волочковой кроме раздражения вообще ничего не вызывает. Кроме этого, она еще и дочку приучает к такой модели поведения. По факту получается довольно жалкое зрелище.
 • 0
  Якби не красиво прозвучало те, що я зараз напишу, але Волочкова заробивши собі певні статки та (напевно) забезпечивши собі майбутнє , зараз займається казна-чим. Вона геть забула, що в першу чергу вона жінка, і їй зовсім не личить така легковажна поведінка. Але , все ж таки кожен сам обирає свій спосіб життя.
 • 0
  Звичайно, що красиве спортивне тіло завжди творить чудеса, і на Анастасію було дуже приємно дивитися коли вона виступала в театрі. Але зараз усі її витівки : оголені фото , чи фото у відвертих купальниках , публічні незграбні танці, та ще багато іншого, викликає неприємні емоції та відношення стосовно неї як жінки. І мені здається , що ось такі шпагати це все що залишилося у Анастасії після її кар'єри, і чесно кажучи , не дивують навіть незвичні місця для цих знімків, а сама її вульгарна поведінка.

Легендарный шпагат от Анастасии Волочковой: топ-8 самых странных мест (фото)

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html