Коты - это жидкость! Не веришь? Тогда смотри! (фото) 1

◄ Вернуться к галерее
1 из 9
Коты - это жидкость! Не веришь? Тогда смотри! (фото) фото 1
Коты - это жидкость! Не веришь? Тогда смотри! (фото)
Рубрика:  развлечения

Котики - они созданы природой для того, чтобы дарить нам радость! Об этом говорим не только мы, редакция Изюм.юа, но еще и врачи лучших клиник Киева. В нашей фотоподборке - жидкие котики, которые втекают и вытекают из маленьких емкостей, словно вода! Смотрите сами!

4 комментариев к галерее "Коты - это жидкость! Не веришь? Тогда смотри! (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Я даже не спрашиваю как эти маленькие чудища залезли в емкости. Меня интересует больше как хозяева их оттуда извлекали чтобы спасти.)))
 • 0
  Круто, хоча трошки шкода котиків. Але, здається, вони флегматики. Їм взагалі все одно - в баночках їм тепло та затишно. Важко уявити, як вони звідти будуть вилазити.
 • 0
  Такі "декоративні банки" цілком можливо використати та порозставляти по цілому дому для покращення інтер'єру... А якщо серйозно, то не можливо спокійно дивитися на такі витівки домашніх улюбленців, і саме основне, дуже цікаво як же так можна додуматися і запхатися в банки.
 • 0
  Ну це взагалі фоточки, просто як з якогось Єралашу або комедійні кадри із художнього фільму "У світі тварин". А якщо серйозно, то я взагалі не розумію як до такого можна додуматися. Так, котики й справді винахідливі, принаймі я таких "баночних композицій" ще ніколи не бачила.