Как они изменились! Знаменитости, которым возраст пошел только на пользу (фото) 3

◄ Вернуться к галерее
3 из 12
Как они изменились! Знаменитости, которым возраст пошел только на пользу (фото) фото 3
Как они изменились! Знаменитости, которым возраст пошел только на пользу (фото)
Рубрика:  развлечения

Журнал Vanity Fair огласил свежий список мировых знаменитостей, которые одеваются лучше всех.  Впрочем, многие из тех, кого по праву называют «иконами стиля», далеко не всегда подавали хороший пример. Сравниваем, как было и как стало, и аплодируем их умению учиться на собственных ошибках.

5 комментариев к галерее "Как они изменились! Знаменитости, которым возраст пошел только на пользу (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Згодна. Вікторія Бекхем – це просто небо і земля. Хоча у деяких зірок просто змінилась манера одягатися і лише тому, що мода теж змінилася. Думаю, через 5 років деякі сьогоднішні тренди нам також будуть здаватися неймовірно непривабливими
 • 0
  Виктория Бекхем всегда одевается стильно и красиво.
 • 0
  Была на концерте Королевой лет 10 назад и в прошлом году, в сравнении сейчас она реально выглядит лучше, хотя и не могу обозначить себя ее ярой поклонницей.
 • 0
  Мені здається, що Наташа Корольова із віком справді наче молодшою стає. Те ж саме стосується і інших знаменитих жінок із підбірки. Можливо спрацьовує твердження, що з віком жінка тільки гарнішає. А взагалі, нам стільки років на скільки ми себе відчуваємо!
 • 0
  Як відомо, з віком жінка стає тільки гарніша. Зважаючи на те, що всі вони відомі зірки і у молодому віці теж були красивими та виглядали чудово, то зараз коли пройшла значна кількість років, і за плечима певні статки, завдяки яким вирішилися питання пластичної хірургії, у кожної з них працює команда стилістів та візажистів,завдяки яким вони і зараз виглядають неперевершено, тому звісно, із віком їхні зміни, пішли їм тільки на користь.