Блейк Лайвли закидали помидорами (фото) 5

◄ Вернуться к галерее
5 из 6
Блейк Лайвли закидали помидорами (фото) фото 5
Блейк Лайвли закидали помидорами (фото)
Рубрика:  развлечения

27-летняя актриса Блейк Лайвли приняла участие в фестивале «Ла Томатина», который проходит в городе Буньоль недалеко от Валенсии.
Во время фестиваля каждый день проходят бои, которые длятся один час — с десяти до одиннадцати утра. Томатная битва может начаться после того, как один из участников заберется на столб высотой в два этажа, смазанный маслом. Тогда прозвучит выстрел из водяной пушки — и все начнут кидаться помидорами. После боя участники праздника могут купаться в томатной жиже, фотографироваться и танцевать. «Вот я и стала итальянской едой», — подписала свои снимки Блейк Лайвли, лежащая в томатной жиже.

3 комментариев к галерее "Блейк Лайвли закидали помидорами (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
  • 0
    Судя по фото, Блейк не переживает и совершенно не расстроена, а наоборот получает удовольствие от действа. Так что крутой фестиваль и большой количество позитива - это замечательная возможность отдохнуть.
  • 0
    Цей фестиваль мені дуже подобається, вірніше подобається потім роздивлятися фотозвіт. Тоді настають неймовірні емоції. Здавалося б , навіщо ж людям така розвага, коли ти весь мокрий та у помідорній пасті з ніг до голови, а виявляється що якраз у цьому вся радість та суть свята. А Блек Лавлі молодець! Мені подобається коли зірки та знаменитості стають ближчими до народу та є учасниками веселих забав.
  • 0
    Ой, смішно звичайно вийшло. Я вже серйозно полумала, що ж такого могла причудити Блейк Лавлі, щоб її закидали помідорами. А виявляється що ще всього тільки відомий фестиваль, на якому томатні війни просто божественна розвага. Якось в новинах бачила репортаж, де під час таких помідорних війн, місто перетворюється в суцільну жижу, і що саме вражає , це позитивний настрій учасників та щасливі ''помідорні'' обличчя, які ні в якому разі не турбувалися про свій зовнішній вигляд, а просто насолоджувалися щасливими моментами.