Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото) 5

◄ Вернуться к галерее
5 из 6
Анастсия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото) фото 5
Анастсия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото)
Рубрика:  развлечения

Анастасия Заворотнюк в свои 44 выглядит просто восхитительно! На днях она выложила в Инстаграмм фотографии в коротком платье - никто не скажет, что актрисе уже столько лет! Интересно, что Анастасия никогда не делала себе "уколов молодости", она просто тщательно следит за своим питанием и регулярно посещает салоны красоты. А недавно актриса прошла курс специального ухода за лицом осенью. Не хотите последовать ее примеру? 

4 комментариев к галерее "Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Мне Заворотнюк в принципе не нравится как актриса, но ее внешний вид внушает уважение и приятное эстетическое впечатление.
 • 0
  За десять років (з часів няні Віки) Анастасія майже не змінилась. Іноді я думаю, що вона виглядає навіть краще, ніж раніше. Цікаво, що це за спеціальний курс? Мені взимку шкіру постійно треба рятувати від пересушування.
 • 0
  Давно десь не видно Анастасії Заворотнюк на екранах, немає нових свіжих фільмів. Здається, що після такого сімейного серіалу "Моя прекрасна няня" пройшло пів століття, і Анастасія через поважний вік відійшла на заслужений відпочинок. Але бачу, що нічого подібного - вона просто прекрасно виглядає та може надати чудовий приклад для наслідування іншим жінкам.
 • 0
  Просто не знаю що сказати. Звичайно не віриться, що Анастасія не робила ніяких уколів молодості, але факт залишається фактом - вона просто чудово виглядає як на свій вік. Знаю, що є такі люди які і до глибокої страрості виглядають просто супер, і ні в якому разі не звертаються по домомогу якихось омолоджувальних процедур.