Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото)

Рейтинг: 7. Проголосовало 12 человека

Анастасия Заворотнюк в свои 44 выглядит просто восхитительно! На днях она выложила в Инстаграмм фотографии в коротком платье - никто не скажет, что актрисе уже столько лет! Интересно, что Анастасия никогда не делала себе "уколов молодости", она просто тщательно следит за своим питанием и регулярно посещает салоны красоты. А недавно актриса прошла курс специального ухода за лицом осенью. Не хотите последовать ее примеру? 


завивка волос киев
Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото) Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото) Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото) Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото) Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото)
Рубрика:  развлечения
В закладки Google Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter Опубликовать в VKontakte
4 комментариев к галерее "Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Мне Заворотнюк в принципе не нравится как актриса, но ее внешний вид внушает уважение и приятное эстетическое впечатление.
 • 0
  За десять років (з часів няні Віки) Анастасія майже не змінилась. Іноді я думаю, що вона виглядає навіть краще, ніж раніше. Цікаво, що це за спеціальний курс? Мені взимку шкіру постійно треба рятувати від пересушування.
 • 0
  Давно десь не видно Анастасії Заворотнюк на екранах, немає нових свіжих фільмів. Здається, що після такого сімейного серіалу "Моя прекрасна няня" пройшло пів століття, і Анастасія через поважний вік відійшла на заслужений відпочинок. Але бачу, що нічого подібного - вона просто прекрасно виглядає та може надати чудовий приклад для наслідування іншим жінкам.
 • 0
  Просто не знаю що сказати. Звичайно не віриться, що Анастасія не робила ніяких уколів молодості, але факт залишається фактом - вона просто чудово виглядає як на свій вік. Знаю, що є такі люди які і до глибокої страрості виглядають просто супер, і ні в якому разі не звертаються по домомогу якихось омолоджувальних процедур.

Анастасия Заворотнюк удивила своих поклонников (фото)

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html