5 знаменитых холостяков, которые все-таки женились (фото) 4

◄ Вернуться к галерее
4 из 6
Андрей Малахов женился в 39 лет фото 4
Андрей Малахов женился в 39 лет
Рубрика:  развлечения

Эти парни держали оборону до последнего, но все-таки и на них нашлись обольстительницы, с которыми заядлые холостяки охотно отправились под венец. И не пожалели!

6 комментариев к галерее "5 знаменитых холостяков, которые все-таки женились (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Були холостяками, бо не знаходили своєї половинки і не хотіли йти на компроміси. Це варто поваги. Всім парам щастя та сімейної радості. Дуже красиві та органічні фото вийшли!
 • 0
  Значит до этого времени они просто не находили своих половинок.
 • 0
  Главное, чтобы они были счастливы в браке. А статусы еще ни о чем не говорят.
 • 0
  Із даних пар, менетільки дивує Джордж Клуні, тому що я й досі не розумію як він зважився на шлюб. І протягом багатьох років він дотримувався статусу сексуального та недоступного, а в деякій мірі і образу холодного холостяка. Але все ж таки знайшлася жінка яка розтопила його серце та зповнила любов'ю.
 • 0
  Клуни долго держался в стане холостяков, пока в его жизни не появилась Аманда. Малахов не спешил под венец пока не дождался свою Наталью. Так что видимо кому и как на судьбе написано)
 • 0
  Із фотопідбірки женихів знаю тільки про осрбисте життя кіноакторів, а Принцами якось не цікавлюся, тому нічого і не знаю про те, як вони нарешті поженилися. Джордж Клуні завжди був затятим холостяком, тому дуже дивно, та водночас радісно, що він знайшов своє кохання, та нарешті одружився, і якось в одному із інтерв'ю навіть похвалився, який де він щасливий. Можливо, так буває, що все в житті приходить рано чи пізно, аое все одно вчасно