15 голодных животных, которых срочно нужно покормить (фото) 2

◄ Вернуться к галерее
2 из 16
15 голодных животных, которых срочно нужно покормить (фото) фото 2
15 голодных животных, которых срочно нужно покормить (фото)
Рубрика:  развлечения

Что любят больше всего животные? Конечно же, есть и гулять. А о том, как они выпрашивают еду и смотрят голодными глазами эти забавные фотографии.

8 комментариев к галерее "15 голодных животных, которых срочно нужно покормить (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  На фото 4 - мій кіт один в один. Так само лукаво поглядає на мене із-за кутка та кричить, що аж в вухах дзвенить. Та ще й так поводить себе, наче взагалі ніколи в своєму житті не куштував котячих делікатесів. Що ж поробиш - годуєш, бо іноді віриш цьому докучливому, але смішному поглядові.
 • 0
  Ось що буває коли залишити ці милі створіння вдома без нагляду. Потім можна тиждень розгрібати після них . Дуже вже вони бешкетують але їсти вони собі всеодно знайдуть.
 • 0
  Да, да, при этом животные делают это так хитренько, что нам кажется что это мы их хозяева, а по факту получается что это они наши хозяева и манипулируют нами как сами хотят)
 • 0
  Обязательно нужно покормить. Хотя иногда они выпрашивают кусочек просто так, на потом))
 • 0
  Обязательно нужно покормить. Хотя иногда они выпрашивают кусочек просто так, на потом))
 • 0
  Обязательно нужно покормить. Хотя иногда они выпрашивают кусочек просто так, на потом))
 • 0
  Оце так фотки, просто відпад. Такі цікаві звірюшки, одні ще в пошуку їжі шукають та перевертають усе в домі догори дригом, навіть і в шафу з продуктами забрилися , а інші вже потрапезували ьіля своєї миски , та вже солодко дрімають. Подобаються такі фото , собаки та кішки найбільш реалістично передають свої емоції, тому спасибі за такі радісні моменти, та можливість поспостерігати за їхньою поведінкою.
 • 0
  Какие забавные животные, они так иногда смотрят тебе в глаза с умоляющим голодным взглядом,что им просто невозможно отказать в лакомом кусочке