5 звезд, у которых близнецы. Очень милые! (фото)

Рейтинг: 10. Проголосовало 29 человек

Мы нашли нескольких российских и западных знаменитостей, у которых есть братья и сестры-двойняшки, о существовании которых вы, возможно, не знали.


5 звезд, у которых близнецы. Очень милые! (фото) 5 звезд, у которых близнецы. Очень милые! (фото) 5 звезд, у которых близнецы. Очень милые! (фото) 5 звезд, у которых близнецы. Очень милые! (фото) 5 звезд, у которых близнецы. Очень милые! (фото)
Рубрика:  развлечения
В закладки Google Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter Опубликовать в VKontakte
4 комментариев к галерее "5 звезд, у которых близнецы. Очень милые! (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Неймовірно! Але ці пари, окрім відомих сестер Олсен, більше схожі на двійнят, а не на близнят. Риси подібні проглядаються, але не точні "копії". Цікаво: це на них так вплинули різні стилі життя?
 • 0
  О сестрах Олсен знают конечно многие, а вот брат Игоря Верника и сестра Натальи Подольской довольно скрытые и не публичные люди, которые просто живут, работают и не хотят быть частью популярности своих близких людей.
 • 0
  Схожість між братами та сестрами вражаюча, тут нема що говорити, все таки рідні люди, тому й не дивно, що їхні риси обличчя досить помітні. А стосовно "милих", то до такої категорії відношу два останніх фото, на них дівчата й справді гарненькі, красиві та милі, мені подобається звичайна природня поведінка та посмішка. На інших фото зірки старшого віку, тож припускаю таку думку, що фото зроблені із завчасною підготовкою, оскільки проглядаю у їхніх поглядах нотки професійного акторського погляду, власне, вони і є акторами.
 • 0
  В принципі схожість між сестрами і братами близнюками є, але я ніколи і ніпро кого й не чула, що хтось із них має брата чи сестру, окрім дівчат із останнього фото. На даний момент не пригадую їхніх імен, проте дуже любила дивитися колись, і з радістю переглядаю і лв даний час, комедійні фільми за їх участі. Мені подобається їхня акторська майстерність.

5 звезд, у которых близнецы. Очень милые! (фото)

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html