10 забавных записок никогда не высыпающегося человека. Позитив - гарантирован (фото) 4

◄ Вернуться к галерее
4 из 11
10 забавных записок никогда не высыпающегося человека. Позитив - гарантирован (фото) фото 4
10 забавных записок никогда не высыпающегося человека. Позитив - гарантирован (фото)
Рубрика:  развлечения

Всем известно, что сон — это чуть ли не главная составляющая здоровья человека в целом. Поговаривают, что, ко всему прочему, любители поспать даже живут дольше. Предлагаем смешную подборку улетных открыток о любителях поспать. "Любители поспать? — сказали бы они. — Обижаешь. Профессионалы!"

4 комментариев к галерее "10 забавных записок никогда не высыпающегося человека. Позитив - гарантирован (фото)"
Добавить комментарий

Сортировка: Самый новый
 • 0
  Такі ситуації знайомі, напевно, кожному з нас. Бо сон - це людська необхідність, а при його недостатній кількості ми стаємо не лише стомленим, але й трошки дивним. А ще сон може бути "наркотиком" особливо коли сняться приємні речі.
 • 0
  Тем недосыпания актуальна для многих, у кого утро начинается раньше всхода солнца. Я отношусь к таким персонажам, поэтому постоянное желание поспать доминирует над желанием активно бодрствовать.
 • 0
  Це все не кумедні комікси, які ми тут бачимо, а банальна правда життя  і у такі ситуації потрапляють усі. Ось тільки кожен по - своєму рятується від затяжного сну, комусь вистачає чашки кави щоб остаточно прокинутися, а комусь і зайвих пів години поніжитися у ліжку не вистачить. Але в загальному смішно звучать такі записки, мені сподобалися.
 • 0
  Я так розумію , нашій увазі представлений п'ятничний позитив, на який я з радістю чекаю щотижня, щоб повеселитися та з хорошим настроєм зустріти вихідні. Повністю згідна та розумію кожну картинку, тому що тут зображені найправдивіші випадки кожного із нас. Чудово розумію жарт про каву, бувало і таке, що після тривалої роботи, теж не могла прокинутися, і тому дуже добре розумію таку ситуацію.