Як живуть на Євромайдані?

плашка(1).jpg

 

Не знаю звідки взялися сили після ранкової зміни на каналі, куди поділося неймовірне бажання поспати, але там, на кухні Євромайдану, 5 годин пролетіли, наче 30 хвилин. Там я впевнилася - майданівці голодними не будуть, бо хороші люди несли продукти безперервно!

 

євромайдан

 

Хліба - до стелі, лимонів - гора, солодощі - нікуди складати, волонтерів - вдосталь… У кожного своя місія: дезинфікувати, нарізати, намащувати, начиняти, замітати, прибирати... Люди різні! Люди веселі! Гімн - щогодини! Від щирості та доброзичливості - розпирає душу! .. Майдан - це наркотик!

 

євромайдан, майдан 1

 

Читайте также: " Актер Джордж Клуни поддержал украинцев с Евромайдана (видео) "

 

Від цієї залежності важко позбутися. Не тому, що я одних поглядів з тими, хто декілька тижнів стоїть на Майдані, не тому, що хочу додати комусь ентузіазму, а тому що Майдан – це окрема республіка, де люди вільні, люди щирі, люди ввічливі.

 

 майдан

 

На кілька хвилин примушую себе забути, що я така ж, як усі майданівці, і намагаюся дивитися на речі під кутом зору скептика, вишукую негатив та придираюся до будь-чого, аби переконати себе – нічого хорошого у наметовому містечку немає. Намагаюся краще зрозуміти людей з протилежними від моїх враженнями і тим самим вгамувати свій кайф від Майдану. Проходжу повз діжку з вогнищем – люди запрошують погрітися, випити чаю і поспівати, вгледіла одноразовий стакан, що валявся – раптом якийсь чоловік підняв його і викинув у смітник, протискаюся крізь скупчення людей – чую вибачення та дружні поплескування по спині.

 

майдан

 

Все ж туди тягне якась неймовірна сила і бажання, щоб уся країна жила так, як Майдан: безпечно за міцними барикадами, з охороною, яка на твоєму боці, з людьми, які підставлять плече, нагодують кулiшем, зігріють чаєм та усмішками і вибачаться за найменшу необережну штовханину в натовпі.

 

євромайдан, майдан

 

Ніколи раніше не пробирали мурашки від виконання гімну України. Кожної години і щоразу так щиро, вдумуючись у зміст, з рукою на серці та сотнями тисяч запалених ліхтариків надії. Заради такого відчуття, відчуття єдності, кожному варто хоча б раз прийти на Майдан. І не обов’язково бути прихильником. Варто бодай раз відчути на собі атмосферу незламного українського духу.

 

євромайдан, майдан

 

Здається, у мене «ломка» – я на Майдан!

 

Тетяна Томин-Остапчук

Читать также

aditaly 07 февраля 2014, 22:07 #
а сейчас уже от майдана ничего не осталось, беспредел просто. когда уже это все закончится??????
Читать все комментарии

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html