Як стати успішним комунікатором?

unnamed.jpg

 

Мої клієнти часто запитують – як стати професіоналом у комунікаціях? Які навички потрібні людині, щоб завжди досягати своїх цілей? Що необхідно мати для того, щоб справити першокласне перше враження?

Кожного дня ми спілкуємось із різними людьми. Наш успіх залежить від того, наскільки ми вміємо налагоджувати та підтримувати зв'язки та відносини. Мистецтво комунікації є важливим елементом на шляху до вашого успіху в будь-яких відносинах: у бізнесі, з коханою людиною, з дітьми, рідними, друзями.

Кого можна назвати успішним комунікатором? Що впливає на те, як вас сприймають люди? Чому поспілкувавшись з однією людиною, відчуваєш себе наповненим та щасливим, а від іншої йдеш з відчуттям роздратування, пустоти та змарнованого часу? Якщо ви людина, що займає високу  або керівну посаду, вам потрібно володіти знаннями та навичками ефективної комунікації.     

 

stili-delovogo-obshcheniya.jpg

 

1. «Плекайте мову…»

Дбайте про чистоту своєї мови. Уникайте суржика, слів-паразитів, частих повторень, нецензурних слів. Мова і мовлення діагностують ваше походження і ваші досягнення.

2. Будьте уважним слухачем.

Люди по своїй природі егоїстичні та найбільше переймаються собою. Спілкуючись з людиною, не перетворюйте бесіду на монолог. Більше слухайте, ніж говоріть.

3. Йдучи на зустріч з людиною, дізнайтесь, які вона має інтереси та вподобання, чим живе та цікавиться. Спілкуючись на ці теми, ви точно влучите в ціль. Людині буде приємно, а ви створите позитивне враження про себе.

4. Будьте в курсі світових трендів, цікавтесь тим, що зараз актуально. Будьте в курсі основних політичних, технологічних, культурних та спортивних новин.

5. Відвідуйте різні культурні події: прем'єри фільмів, презентації книг, відкриття цікавих закладів гастрономічної насолоди, концерти, модні покази, галереї, бізнес-ланчі, семінари та фестивалі. З одного боку, це прекрасні місця для знайомства з цікавими людьми, а з іншого - розширює ваш світогляд, даючи можливість бути різнобічно розвиненою людиною.

6. Подорожуйте. Відвідуючи нові місця, ви перезавантажуєтеся, розширюєтесь, стаєте трішки іншими. Людина завжди повертається з подорожі іншою. Ви пропускаєте через себе нову культуру, їжу, природу та ментальність. Подорож дає зрозуміти, що на планеті багато цікавого та різноманітного.

7. Отримуйте нові враження – стрибок з парашутом, рафтинг, дайвінг, підкорення гірських вершин, подорож на повітряній кулі. Будьте відкритими до нового та робіть те, чого ніколи не робили.

8. Зробіть те, про що давно мріяли, але не наважувалися здійснити. Запишіться на латиноамериканські танці, вивчіть ще одну мову, відвідайте художню школу, навчіться грати на фортепіано. Всі ці речі зроблять вас цікавою людиною, з якою знайдеться багато тем для підтримання бесіди.

       

Тетяна Гілевич – засновниця Школи вишуканих манер Elegance

 

Читать также

Hahahaha 18 мая 2018, 15:24 #
vvvvvv
Читать все комментарии

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html