Три любимых трека Геннадия Попенко

IZUM.ua продолжает выяснять три самых любимых в данный момент трека у наших обожаемых звезд. 

Известный украинский телеведущий и шоумен Геннадий Попенко - лучшая кандидатура. Чем он подпитывает свою неудержимую энергию? Что советует послушать для расширения музыкального кругозора и поднятия настроения?

 

 

 

 

 

 

 

Тартак - Лицарський хрест

 

 

 

 

 

 

Як Положинський сказав зі сцени, цю пісню виконую для Попенка, бо то певно лише одна наша пісня, яку він знає напам'ять. То не так. Знаю не одну. Але ця... Це пісня для ДІЇ. Не для роздумів чи емоцій. Від її енергетики, слів, змісту -  все всередині підіймається до дії."

 

 Хорта - Дива не буде

 

Нажаль, лише такий запис. Кращого не знайшов, може погано шукаю. Офігезний, на жаль, малознаний гурт із Запоріжжя. Їхню пісню "Партизанська" знають більше, але ця... Вона повна суму. Не тупого та безпідставного. Ні. Такого, що виникає, коли починаєш замислюватись, що ти робиш, що творять ті, що навколо. Після такого суму хочеться замислитись, а може, варто стати кращим?!..."

 

Третя пісня.. Якби я був Віктором Павліком, я б свою пісню написав... а так, розмірковую між бумбоксом та тарасом чубаєм..
Ок, певно Чубай.

 

Плач Еремії - Коли до губ твоїх

 

"Коли до губ твоїх лишається пів подиху" - класика ліричної пісні. Так гарно, що навіть застрягши у справах, розборках, деталях, грошах чоловік зупиниться та згадає про те, що у світі є почуття, від якого сльози навертаються на обличчя.

 

Беседовала Анна Маряшева, специально для IZUM.ua

 

 

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html