Премія Lucky Ukraine Media Awards: нагородження кращих партнерських медіа

8 лютого в ресторані-легенді «Шинок» відбулась церемонія нагородження Lucky Ukraine Media Awards - відзнака кращих журналістів та медіа, блогерів, фотографів, власників та головних редакторів за версією 1-го блог-журналу України LuckyUkraine. Дата організаторами була обрана не випадково - в цей день святкувала свій день народження громадський діяч, засновниця LuckyUkraine та ГО ArtFoundation Олеся Тарасенко.

Скриншот 20-02-2019 171433.jpg

«Неможливо уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації, медіа, осмислення подій журналістами, чесного їх оприлюднення. Так і кожен наш захід з культурної дипломатії, благодійні та соціальні проекти потребують медійного висвітлення, щоб більш масштабно формувати імідж країни в світовому просторі та зміцнювати національну ідентичність. Я дуже творча особистість, тому і до святкування свого дня народження вирішила підійти креативно. Наші партнерські медіа люблять оригінальність, несподівані сюрпризи та щирі обійми - саме ці принципи ми поклали в організацію церемонії нагородження премією Lucky Ukraine Media Awards, щоб зробити свято особливим та незабутнім. Те, що три зали ресторану не вміщували ту кількість людей, які прийшли на церемонію, говорить, що ми обрали правильний вектор і повинні продовжувати цю гарну традицію віншування медіа», — зазначила Олеся Тарасенко.

Скриншот 20-02-2019 171607.jpg

«Визнання для медіа - це мотивація створювати ще більш яскравий і актуальний контент. Сьогодні робота медіа і видань ґрунтується на ініціативі видавців та оглядачів. Створючи премію, ставили за мету зібрати тих людей, хто горить ідеєю робити цікавий контент і кого не зупиняють обставини і навіть економічні умови. Відбулась перша церемонія, але це тільки початок, далі ми плануємо розширити географію, оскільки всі видання заслуговують на найширшу аудиторію і ми будемо сприяти цьому процесу», - зазначила співорганізатор церемонії, засновник Be my media Ірина Цициліна.

Ведучими заходу були: юна модель, блогер та ведуча Єлизавета Рудика, топ-модель обкладинок чоловічих журналів Playbоy та XXL Євгенія Березова та актор і ведучий Василь Васильович.

Учасників церемонії нагородження та іменинницю привітали відомі виконавці: Ольга Василюк, Ксанті, Xena та Галина Солодка.

Неймовірним дійством під час заходу став яскравий творчий подарунок від юних друзів іменинниці - проекту "Міс україночка", ідейним засновником якого є юна красуня, талановита Ілона Марчук.

Скриншот 20-02-2019 171520.jpg

Не залишив нікого байдужим показ вишуканих вишиванок від бренду Voloshka (дизайнер Людмила Балашова), який прикрасили незрівнянні віночки від дизайнера Надії Козаченко. Цей показ був ще цікавішим, бо в показі взяли участь головні редактори ЗМІ та інші публічні особи.

Генеральними партнерами церемонії стали: ресторан-легенда Шинок, бренд грузинського віскі JIMSHER-Ukraine, готель Favor Park Hotel, бренд вина Maison Castel Ec, Twenty - мережа салонів апаратної косметології, салон Sotto Voce: beauty Hub тощо.

 

Скриншот 20-02-2019 171404.jpg

Привітати номінантів церемонії прийшли партнери та відомі особистості, серед яких: ректор Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі Оксана Фурса, СЕО B2 Ukraine Олег Береснев, засновники Медичного центру Олега Колібаби: Світлана Кіцак та Олег Колібаба; художники: Слава Займак, Маріанна Абрамова та Харгрі Євгенія; засновники Модельної агенції Nikol Pro Тетяна Василевська та Денисенко Діана; дизайнери: Єлизавета Руденко, Світлана Литвинова та Наталія Бойко; засновниця туристичної агенції «Orange» Оксана Кравченко, організатор фестивалю «Novi ми» Олена Шутько, власниця ресторану I live Лілія Олійник, бізнес-леді Лілія Хорошкіна, власниця «Лабораторії омолодження» Людмила Гончарова, дизайнер аксесуарів Ігнатьєва Олена, дизайнер та організатор заходів Яна Козловська, засновниця Organic club Борисенко Людмила, маг-таролог Насікан Олександр, власниця юридичної компанії Олена Яремчук тощо.

Скриншот 20-02-2019 171448.jpg

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html