Під Києвом зустрінуться лицарі та аристократи середньовічної Європи

«Парк Київська Русь» запрошує з 28 червня по 1 липня здійснити подорож у часі в епоху Середньовіччя і провести вихідні та святкові дні в Древньому Києві - серці самого князівства Київська Русь.

 

15-век02.jpg

 

Гостей чекає можливість на власні очі побачити Древній Київ V-XIII століть, що відтворюється в натуральному розмірі на основі наукових знань. А також відчути атмосферу Київської Русі, просоченої величчю перемог, грандіозністю середньовічних споруд і доброзичливістю жителів Древнього Києва.

Відвідувачі побачать дерев'яні оборонні споруди довжиною близько 300 метрів і Михайлівські ворота висотою аж 21 метр, садиби киян Х-ХII століть, князівські трибуни, відтворений перший храм християнської Русі, насолодяться експозиціями під відкритим небом і експонатами в музеях.

28 червня в День Конституції України гостей «Парку Київська Русь» чекає цікава і весела розважальна програма, яка почнеться з параду княжих прапорів і кінної лави і продовжиться театралізованими постановками на давньослов'янську тематику і кінно-трюковими виступами. Аж до 8 вечора гостей будуть дивувати середньовічними дійствами, іграми та забавами.

 

15-век05.jpg

 

З 29 червня по 1 липня в Князівстві «Київська Русь» пройде фестиваль культури та історії XIV-XV століть «Ruthenica medievalis». Відважні лицарі та їх прекрасні дами серця з різних міст України та Європи з'їдуться до Древнього Києва, аби відтворити атмосферу і побут XIV-XV століть. Цей фестиваль історичної реконструкції знову збере захоплених людей, які не просто захоплюються середньовічної романтикою і вивчають історію за книгами, але буквально живуть нею, достовірно відтворюючи побут, стиль життя, традиції середньовіччя. За стінами Київського Дитинця учасники фестивалю розіб'ють свій табір, і на кілька днів «оживе» середньовічна Європа. Гостей чекає захоплююча програма, яка не залишить байдужим нікого - від малого до великого. Це і лицарські турніри, й бої та змагання лицарських дворів.

 

лагерь1.jpg

 

Лицарські битви доповняться виступами акторів кінно-трюкового театру із захоплюючими номерами з елементами джигітовки та стройової підготовки князівської дружини.

У Князівстві можна не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до нього. Гості зможуть стати учасниками різноманітних конкурсів та змагань, що є невід'ємною частиною святкової програми. Це і флешмоби, і майстер-класи з сучасних і середньовічних танців, і давньослов'янські ігри, й запальні хороводи.

 

лагерь.jpg

 

Кожен відвідувач Древнього Києва зможе вибрати заняття до душі – постріляти з лука, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, викарбувати монету «на щастя», політати на канатному спуску «Політайло» і відпочити біля прохолодного Лісового озера. А крім того, взяти участь у різноманітних майстер-класах, зробити своїми руками оригінальні сувеніри на пам'ять або придбати вже готові на ярмарку майстрів або в магазині.

Дуже смачні страви та напої, приготовані як за старовинними, так і сучасними рецептами, можна скуштувати в Княжій корчмі, в альтанках на свіжому повітрі та в Питній «25 рун».

На завершення програми гостей чекає яскраве шоу зі стрільбою палаючими ядрами з требушету - єдиного діючого в Україні облогового знаряддя.

 

бой.JPG

 

А для того, хто побажає продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг при попередньому бронюванні місць в будинку готельного типу «4 кімнати», хостелі або кемпінгу.

Древній Київ розташований недалеко від Києва сучасного – в 45 хвилинах їзди – в селі Копачів Обухівського району Київської області.

Ціна вхідних квитків:

28 червня: повний квиток для дорослого – 150 грн, Для пенсіонерів і студентів – 100 грн, Для дітей шкільного віку – 50 грн, Дошкільнятам – безкоштовно.

29 червня - 1 липня: повний квиток для дорослого – 200 грн, Для пенсіонерів і студентів – 100 грн, Для дітей шкільного віку – 50 грн, Дошкільнятам – безкоштовно.

Маршрутки курсують від станції метро «Видубичі», див. Розклад на сайті.

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

 

 

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html