Оперний вечір від студії ювелірного дизайну HARARUK

13 грудня 2009 року мистецька зала готелю InterContinental Kyiv приймала вишукану публіку цінителів оперного співу та ювелірних прикрас на оперному вечорі «Шедеври світової класики» від студії ювелірного дизайну HARARUK.

 

У перші зимові вечори особливо хочеться тепла, романтики, вишуканості й негаласливої тиші. Як відомо, розкіш не кричить, а шепоче. І уособленням розкоші, вишуканості, краси та романтики є яскрава зірка оперного мистецтва, сяйвом якої милується увесь світ – солістка Національної опери України, лауреат Міжнародних конкурсів, Заслужена артистка України Сусанна Чахоян. Вона є володаркою унікального голосу – лірико-колоратурне сопрано, а «колоратура» в перекладі з італійської означає «прикраса». І її голос – коштовність із золота найвищої проби.

IMG_0247-JPG-mailh.jpg


Оперний вечір став подарунком для друзів, партнерів, поціновувачів прекрасного, а головне, для тих, хто просто цінує щирі людські стосунки, від сімейної студії ювелірного дизайну HARARUK – надзвичайно красивого, талановитого, творчого родинного тандему, який сам по собі є рідкісним поєднанням мистецтва і любові.

IMG_0424-JPG-mail.jpg

Гості мали можливість дружнього спілкування за келихом вина, милування протягом вечора вишуканою колекцією ювелірних прикрас HARARUK та живописом, представленим мережею галерей РАРИТЕТ-АРТ.


 І, нарешті, головна подія – оперний концерт, який у сяйві діамантів вкотре зміг довести, що саме опера має стати невід’ємною і найкрасивішою частиною світського життя України.


В програмі звучали твори Белінні, Верді, Пуччіні, Кальмана, Легара у виконанні Сусанни Чахоян.


А в перерві відбулась лотерея, єдиним лотом якої був золотий кулон з діамантами – ще один подарунок для гостей від HARARUK.


Велика подяка від Віктора та Людмили Гарарук партнерам, за підтримки яких відбувся вечір: мережі галерей РАРИТЕТ-АРТ, готелю InterContinental Kyiv, виданню «Вся ЕВРОПА в Україні» та ведучій вечора Заслуженій артистці України Оксані Антонюк.

 

Источник: Hararuk

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html