"Мені так треба!": Лама відпочиває посеред лісу


Молода співачка Лама дуже любить подорожувати. І не має значення: у справах вона від’їжджає до іншої країни, чи на відпочинок. Їй страшенно кортить пізнавати все нове: пізнавати чужу, незвичну для нас культуру, знайомитися з іншими людьми, спостерігати їх спосіб життя та намагатися зрозуміти душу.

Лама знімає кліпи у Берліні

– В якій країні ти побувала останнього разу?
– Була в Торонто з програмою «Ульотна відпустка». Порівняно з іншими країнами, в яких я побувала, на даний момент Канада мене вразила найбільше. По-перше, величезні хмарочоси, можливо, в Америці вони кращі та вищі, але я там не була. По-друге, мені дуже сподобалася чистота на вулицях, там жодного папірчика не знайдеш. Також мене вразило спілкування людей.

– У чому його особливість?
– Насправді канадці такі ж звичайні люди, як і ми, тільки у них більше привітності в обличчях. Там на вулицях ходять не засмучені і стомлені люди, а радісні, з іскринкою в очах. Торонто досить космополітичне місто, бо це ж країна емігрантів. Там перемішалися різні культури та різні народи, тому місто має свій особливий настрій.

Читати далі на www.turne.com.ua

Фото співачки Лами

Innokesa1 02 января 2015, 17:41 #
Лама очень самобытная пресона нашего шоу-бизнеса и она всегда стоит в стороне от основной массовки, возможно благодаря своему образу, а возможно благодаря жизненной философии, но факт отсается фактом, она реально крутая.

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html