Хто така справжня леді?

unnamed (1).jpg

 

Сьогодні існує безліч курсів для жінок, які навчають, як вийти заміж за заможного чоловіка.

В реальному житті зазвичай замало просто звабити. Якщо ви не відповідаєте високому рівню свого чоловіка – навряд протримаєтесь у парі з ним. Якщо ви бажаєте статусного чоловіка, маєте бути не його тінню чи утриманкою, а справжньою леді. Важливо навчитися тримати себе достойно,  щоб ваш обранець пишався вами та хотів знайомити зі своїми друзями та родичами, брати з собою на різні заходи і відчувати, що ви його гордість. В цьому вам допоможуть знання в області етикету.

 

 kak-vyjti-zamuzh-v-40-let.jpg

 

Привілеї жінки в етикеті

 

Чи знаєте ви, що жінка має більше привілеїв у світському етикеті, ніж чоловік?

Наприклад, вибір столика в ресторані робить жінка.

Жінка ніколи не носить в руках пакунки, тільки свою сумочку, квіти, пальто. Все інше несе чоловік. В усі місця, де може бути потенційна небезпека – ліфт, під'їзд, незнайоме місце – завжди першим заходить чоловік.

 

Горда постава

 

Справжня леді завжди ходить із прямою спиною. Від того, як ми ходимо, залежить не тільки здоров’я, а також враження, яке ми справляємо на людей. Жінка з прямою поставою справляє враження впевненості, міцності здоров’я, правильної циркуляції енергії в тілі. Чоловіки звертають увагу на впевнених в собі, щасливих та здорових жінок, що відбувається на підсвідомому рівні. Але є один секрет, щоб триматися граціозно. Якщо бажаєте позбавитися поганої звички до сутулості - не носіть в руках нічого важче 2 кілограмів, бо фізіологічно ви не зможете зберігати гарну поставу.

 

Посмішка

 

Справжня леді завжди носить посмішку. Посмішка – емоції, які передаються на відстань до декількох метрів. Посмішка «зчитується» у телефонній розмові, вона приваблює чоловіків і робить вас приємною людиною, створюючи приємне та позитивне враження.

 

Елегантність

 

Всі ми знаємо, що зустрічають нас за зовнішнім виглядом.  Яким би багатим не був наш внутрішній світ, потрібно слідкувати за чистотою одягу, за тим, наскільки він вам пасує. Намагайтесь одягатись елегантно та жіночно: сукні, легкі тканини. Вивчайте себе, підбирайте колір, що буде підкреслювати плюси вашої фігури. Відтінок та кольори мають освіжати ваше обличчя. Нижня частина одягу може бути будь-якого кольору. Обирайте свідомо фасон, що буде підкреслювати принади та корегувати недоліки. Знайдіть свій вишуканий та неповторний стиль. Перед тим, як одягнути якусь річ, запитайте себе: чому я обрала саме цей одяг? Яку ви ставите перед собою мету? Окрім зовнішнього вигляду, дбайте і про свій внутрішній світ та розвиток.

 

Розвиток

 

Справжня леді – завжди розумна жінка. Читайте, розвивайтеся, спілкуйтеся з цікавими та ресурсними людьми. Відвідуйте різні культурні заходи. Будьте обізнані в книжкових, театральних та новинах кіно.

 

Нюанси

 

Існують ще багато нюансів, на які слід звертати увагу для створення гармонійного образу справжньої леді. В «Школі вишуканих манер» ми пропонуємо вам пройти курс для справжніх леді, де ви навчитеся манерам, які зроблять вас впевненою будь-де. Ми поговоримо про те, яка вона, справжня леді. Які її якості, зовнішній вигляд, навчимося самостійно підбирати образ у відповідності до вашої фігури, типажу та типу фігури, а також у відповідності до вашої мети. Ви оволодієте мистецтвом світської бесіди, дізнаєтесь про основні прийоми у використанні столових приборів. Дізнаєтесь багато цікавих правил етикету, завдяки яким ви завжди будете почуватися на висоті. Також ми поговоримо про психологічну складову жіночності, про головні секрети побудови гармонійних взаємин.

Пам’ятайте, ніщо не видає вас так, як наявність або відсутність хороших манер.

 

Тетяна Гілевич – засновниця Школи Вишуканих манер «Elegance»

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html