Допоможіть обрати пісню для Ані Лорак!

В цьому році для України вибір артиста для участі у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2008» пройшов на безконкурсній основі, адже вся країна знала напевне - це має бути Заслужена артистка України Ані Лорак.

Затамувавши подих шанувальники чекають іншого конкурсу, який відбудеться 23 лютого у прямому ефірі Першого Національного телеканалу. Ані Лорак представить 5 пісень, із яких телеглядачі будуть обирати одну, з якою вона буде змагатись за перемогу 24 травня у Белграді.

Генеральний директор холдингу Lavina, Едуард Клім, став офіційним консультантом з творчих питань співачки на «Євробаченні 2008».

Лейбл Lavina Music співпрацює з  Ані Лорак ще з 2002 року. Співачка була першим артистом, з ким компанія підписала контракт, та якого лейбл відзначив «Золотим диском». З того часу Ані Лорак та холдинг Lavina плідно співпрацюють.

Серед великої кількості запропонованих композицій, які були надіслані українцями на Перший Національний канал для конкурсу, журі, до складу якого також входить Едуард Клім, обрало всього лише п’ять.

Отже, остаточний перелік пісень виглядає так:

1.      «Shady Lady»
2.      «The dream of bright a day»
3.      «I'm your woman»
4.      «Я стану морем»
5.      «Жду тебя»

Завдяки Lavina Digital, департаменту, який забезпечує технічну підтримку всіх тематичних інтерактивних акцій, громадяни України зможуть віддати свій голос за ту пісню, яку вони вважають гідною для виконання на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2008».

Протягом наступних 3-х місяців телеглядачі матимуть змогу  брати участь в інтерактивних акціях у підтримку виступу Ані Лорак у фіналі  «Євробачення 2008», а також отримувати подарунки від спонсорів.

Щасливим володарем подорожі на двох до Сербії на міжнародний пісенний конкурс стане найактивніший вболівальник. Хто це буде, дізнаємось 10 травня на Майдані Незалежності під час урочистого концерту, який відбудеться на честь від’їзду Ані Лорак на «Євробачення 2008».

Участь в акціях та sms - голосуваннях можливо з мобільного телефону, потрібно лише подзвонити або відправити  sms на  номер 702 з кодом пісні. Кодові номера стануть відомі 23 лютого в прямому ефірі Першого Національного телеканалу.

Детальніше на  wap.anilorak.lavina.ua

Вартість  SMS-1,60. Дзвінка - 3,20 за хв., 1,60 з’єд. (грн. с ПДВ без ПФ)

Для абонентів MTC, JEANS, ЭКОТЕЛ, Київстар, Мобілич, DJUICE, Life: ), Beeline 

Контент-провайдер ООО "Поинт Ком" www.pointcom.ua. Тех. підтримка (044) 586 45 09

Выбрать, где послушать музыку!

Источник: Izum.ua

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html